Puchar Tymbarku U10. SP Krzanowice najlepsze

W poniedziałek 28 października na orliku w Pietrowicach Wielkich odbył się finał powiatowy piłki nożnej. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny, zwycięzcy turniejów półfinałowych: SP Pietrowice Wielkie, UKS Pawłów, SP Krzanowice oraz Arka Markowice.
W meczu finałowym zagrały drużyny z Pietrowic i Krzanowic. Lepsza okazała się SP Krzanowice, wygrywając 4:2.
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Krzanowice
2. SP Pietrowice Wielkie
3. Arka Markowice
4. UKS Pawłów
Drużyna SP Krzanowice grająca w składzie: Dominik Wziontek, Aleksander Nahlik, Mateusz Gasilewski, Piotr Sławik, Szymon Klimaszka, Kacper Horny, Adam Fojcik, Jakub Fojcik, Fabian Buczek, Michał Skowranek (trener Zbigniew Szymanski) wiosną będzie reprezentowała powiat raciborski w finale wojewódzkim, który rozegrany zostanie na Stadionie Śląskim w Chorzowie.




![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)









![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)










![Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778335303zrzut-ekranu-2026-05-9-o-16-01-17-.png)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany