Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport23 października 201913:03

Jesienne Halowe Mistrzostwa Raciborza w lekkiej atletyce

Jesienne Halowe Mistrzostwa Raciborza w lekkiej atletyce - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W hali lekkoatletycznej ZSOMS w Raciborzu odbyły się Jesienne Halowe Mistrzostwa Raciborza i Powiatu Raciborskiego w Lekkiej Atletyce. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w m.in. pchnięciu kulą, skoku w dal, skoku wzwyż.

23 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu odbyły się Halowe Mistrzostwa Raciborza i Powiatu Raciborskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych. Młodzież rywalizowała w konkurencjach biegowych: 60 m, 300m, 600 m, 1000m, skoku wzwyż, skoku w dal i pchnięciu kulą w dwóch kategoriach wiekowych - klasy szóste i młodsze oraz klasy siódme ósme.

Najlepsza trójka zawodniczek/zawodników w poszczególnych konkurencjach otrzymała medale i nagrody ufundowane przez Starostę Powiatu Raciborskiego oraz Prezydenta Miasta Raciborza.
Ponadto wśród zwycięzców wyłoniono 4 najlepsze osoby, które otrzymały puchary dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego p. Ludmiły Nowackiej.
Najlepsi zawodnicy w kategorii klas szóstych i młodszych to Zuzanna Paskuda z SP 15 (skok wzwyż) oraz Kacper Oszek z SP 15 (60 m). W kategorii klas siódmych i ósmych najlepszy wynik uzyskali: Natalia Dziuba z ZSOMS ( 600 m) oraz Kacper Czerwiński z SP 15 (60m).

W zawodach wzięło udział 351 uczniów z 10 szkół podstawowych z Raciborza: SP1, ZSP2, SP 4, SP 13, SP 15, SP 18, ZSOMS oraz SP z Rudnika i Borucina.

Wyniki [tutaj]

Autor: fot. Katarzyna Kubik, tekst Katarzyna Marców, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport13 maja 202622:49

Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO]

Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Finały rzadko bywają zwykłymi meczami. Nawet jeśli końcowy wynik sugeruje wyraźną przewagę jednej drużyny, to za takim spotkaniem często kryje się znacznie więcej emocji, historii i sportowych podtekstów. Tak było również w finale Amatorskiej Ligi Siatkówki „Volley Amigos 35”, w którym Volley Pszów pokonał Omertę Racibórz 3:0.

opr. (greh), fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.