Powiatowe eliminacje turnieju o Puchar Tymbarku w Pietrowicach Wielkich

Pięć drużyn powiatu raciborskiego wystartowało w turnieju Z Podworka na Stadion o Puchar Tymbarku dziewcząt U12. Eliminacje powiatowe rozegrane na pietrowickim orliku wygrała drużyna UKS Pawłów, która zagra w finale wojewódzkim na Stadionie Śląskim w Chorzowie w kwietniu 2019 roku.
Pawłowianki pokonały ekipy z Szonowic, Rud Raciborskich, Wojnowic i Samborowic. Zawody sedziował Sebastian Kramarczyk a koordynatorem turnieju z ramienia Podokręgu Raciborz był Marek Klobuczek.
Wyniki
Pawłów - Szonowice 1:0
Wojnowice -Samborowice 1:0
Pawłów - Rudy 3:0
Szonowice -Samborowice 5:0
Rudy - Wojnowice 1:0
Pawłów -Samborowice 5:0
Rudy - Szonowice 0:4
Pawłów -Wojnowice 4:0
Samborowice -Rudy 0:3
Wojnowice -Szonowice 0:1
Tabela końcowa
1.Pawłów 12 pkt 13:0 +13
2.Szonowice 9 pkt 10:1 +9
3.Rudy 6 pkt 4:7 -3
4.Wojnowice 3 pkt 1:6 -5
5.Samborowice 0 pkt 0:14 -14














![Herbicydy w Raciborzu. Czy miejskie tereny można odchwaszczać inaczej? [LIST DO REDAKCJI] Herbicydy w Raciborzu. Czy miejskie tereny można odchwaszczać inaczej? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787121914image0-.jpg)





![Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. Henryka Klai [ZAPROSZENIE] Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. Henryka Klai [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787139521piotr-rojek-fot-j-kobylnik-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany