Zespoły III i IV grupy okręgówki poznały terminarz sezonu 2017/2018

Na spotkaniu przedstawicieli klubów III i IV grupy klasy okręgowej, które dziś odbyło się w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej, poinformowano o terminarzu sezonu 2017/2018. Sprawdź, z kim zmierzy się w poszczególnych meczach zespół, któremu kibicujesz.
Prócz terminarzy na środowym spotkaniu, które poprowadzili wiceprezes ŚlZPN Krzysztof Seweryn i przewodzniczący Wydziału Gier Marek Gałuszka, omówione zostały także najważniejsze zmiany w regulaminie, wśród których znalazł się m.in. brak konieczności gry z młodzieżowcami i powiększony limit zmian w czasie meczu.
W sezonie 2017/2018 nasz podokręg reprezentować będą: LKS Krzyżanowice, Zameczek Czernica (przeniesiony z grupy II), Naprzód Borucin, KS 1905 Krzanowice (beniaminek), KS Przyszłość Rogów, Naprzód 46 Zawada, Naprzód Czyżowice oraz KS Rafako Racibórz. Pierwsza kolejka grupy III, w której występować będą wyżej wymienione zespoły, prezentuje się następująco:
Naprzód 46 Zawada - APN Odra
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice
Gwiazda Skrzyszów - Naprzód 32 Syrynia
MKS 32 Radziejów-Popielów - Zameczek Czernica
Naprzód Borucin - Polonia Marklowice
KS 1905 Krzanowice - Przyszłość Rogów
Rafako Racibórz - Forteca Świerklany
Granica Ruptawa - Naprzód Czyżowice
Cały terminarz dostępny jest pod poniższymi linkami:
Grupa III - TUTAJ
Grupa IV - TUTAJ
Niestety, przypuszczenia wielu kibiców potwierdziły się. Zespół rezerw chorzowskiego Ruchu został wycofany z rozgrywek II grupy klasy okręgowej, przez co konieczna będzie aktualizacja jej terminarza. Prawdopodobnie miejsce Ruchu Chorzów II zajmie Pogoń Ruda Śląska.
fot. archiwum portalu

![Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1718734316-dsc1592-easy-resize-com-.jpg)





![Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1752733214473090246-9220030134685296-7074520657951529944-n-.jpg)










![Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763764178gre02039-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany