Święty-Ersetic najlepsza w Dortmundzie, Kuźmińska srebrna w Rzeszowie

Udany weekend dla raciborskich biegaczek. Mistrzyni olimpijska z Tokio wygrała z czasem 52.10 bieg na 400 m podczas zawodów LA w Dortmundzie. Srebro w Rzeszowie zdobyła utalentowana Justyna Kuźmińska, biegająca na tym samym dystansie co Justyna.
Justyna Święty-Ersetic wypełniła tym samym minimum PZLA na halowe mistrzostwa świata w Belgradzie. Srebrny medal w biegu na 400 m na Halowych Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce U18 i U20 w Rzeszowie zdobyła uczennica ZSOMS Racibórz, Justyna Kuźmińska.


![Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176520790906-2025-12-03-obiekt-mostowy-md1-2-.jpg)















![Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765196448nedza-.jpg)


![Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765275567antoniczek-.jpg)





























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany