Beniaminek wiceliderem

W meczu ostatniej XIII kolejki w rundzie jesiennej Unia II Racibórz "u siebie" wysoko pokonała KS Czarni Bytom Sucha Góra 5:2 umacniając się na pozycji wicelidera w grupie Śląskiej II ligi piłki nożnej kobiet.
Drugie miejsce i trzy punkty straty do lidera TS mitech Żywiec to dobry prognostyk przed rundą wiosenną, którą jak zapowiadają trenerzy zespół powinien zagrać jeszcze lepiej i zawalczyć o pierwsze miejsce w lidze.
- W tym meczu graliśmy o pełną pulę punktów i to nam się udało. Nasz zespół bardzo pewnie pokonał bardziej doświadczoną drużynę Czarnych, mimo tego że graliśmy bez kilku kluczowych zawodniczek, które "wypadły" z powodu choroby. Po takim meczu granym w trudnych warunkach cały zespół zasługuje na duże brawa, bo granie w takich warunkach wymaga odporności odwagi i zawziętości. Gratulacje dla wszystkich dziewcząt. Teraz pora na przygotowanie do halowych mistrzostw Polski - powiedział Mariusz Ilnicki, który umówił się z nami na dłuższą rozmowę po czwartkowym treningu.
W sobotę gole dla Unii zdobyły: dwie Magdalena Skaba i po jednej Anna Pawlik, Patrycja Rżany i Angelika Tlałka.
RTP Unia II MOS Racibórz: Marlena Janeczek, Renata Luberda, Justyna Skupień, Gabriela Parmova, Elżbieta Zygla, Monika Grabiec, Angelika Tlałka, Magdalena Skaba, Anna Pawlik, Roksana Dziadek, Patrycja Rżany. Rezerwowe: Julia Klinik, Judyta Zisch, Sandra Skrzypek, Karolina Rusnak. Trener Daria Kasperska i Mariusz Ilnicki.
PiK
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany