Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport4 sierpnia 200919:02

W towarzyskim turnieju RTP Unia zagra bez kadrowiczek

W towarzyskim turnieju RTP Unia zagra bez kadrowiczek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

W najbliższy piątek i sobotę kibice będą mieli okazję pokibicować młodszemu pokoleniu piłkarek ponieważ spośród teamu Remigiusza Trawińskiego trener reprezentacji Polski Robert Góralczyk na udział w zgrupowaniu powołał aż osiem.  

Zgrupowanie kobiecej reprezentacji Polski w piłce nożnej odbywa się w Górze Kalwarii - Pęcławiu od 2 do 7 sierpnia i zostanie zakończone sobotnim meczem w Tilburgu, w którym Holandia podejmować będzie Polskę. W szerokiej kadrze obecny trener kadry zarezerwował miejsce dla następujących zawodniczek raciborskiej Unii: bramkarki Darii Antończyk i zawodniczek z pola Darii Kasperskiej, Agaty Mańczyńskiej, Hanny Konsek, Anny Sznyrowskiej, Agnieszki Winczo, Patrycji Wiśniewskiej i Anny Żelazko. Spośród wszystkich powołanych zawodniczek zostanie wyłoniona meczowa osiemnastka, która pojedzie do Holandii.

Tym sposobem o conajmniej pięć zawodniczek młodszego pokolenia trenerzy Remigiusz Trawiński i Andrzej Jasiński uzupełnią skład na turniej transgraniczny. W bramce zagrają Marlena Janeczek i Dorota Wilk, a w polu zapewne zobaczymy: Agnieszkę Karcz, Kamilę Dardę, Agnieszkę Różkowską, Olgę Syerovą, Marlenę Hajduk, Roxanę Dziadek, Patrycję Rżany, Natalię Surmę, a także Renatę Luberdę, Darię Mrozek, Elżbietę Zyglę, Andżelikę Tlałkę i najmłodsze Nikolę Kaletkę, i Karolinę Wieczorek.

- Niestety w turnieju nie zagrają Paulina Rytwińska i Marta Sęga, które po odniesionych urazach mają przerwę do 10 sierpnia, wybraliśmy łącznie 16 zawodniczek i wszystkie będą grały w turnieju. Młodsze będą miały możliwość dalszego ogrywania się przed występami w lidze, a z jakim skutkiem zobaczymy - powiedział trener Remigiusz Trawiński.  

PiK

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 czerwca 202622:59

Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO]

Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W ekstremalnie trudnych warunkach atmosferycznych rozegrany został finał baraży o awans do klasy A Podokręgu Racibórz na sezon 2026/2027. Na boisku w Krzyżkowicach zmierzyły się miejscowy Naprzód oraz LKS Ocice. Termometry wskazywały temperaturę zbliżoną do 40 stopni Celsjusza, co oznaczało jeszcze większy upał niż podczas sobotniego barażu rozegranego w Pietrowicach Wielkich.

(greh)
Reklama
Aktualności28 czerwca 202611:37

Muzyczno-folkowe powitanie wakacji na Zamku Piastowskim na bis!

Muzyczno-folkowe powitanie wakacji na Zamku Piastowskim na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Jan Ptak, Mirosław Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.06.2026
25 czerwca 202620:19

Nasz Racibórz 26.06.2026

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.