Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport5 grudnia 201421:59

Mechanik i ZSOMS najlepsze w Turnieju Mikołajkowym

Mechanik i ZSOMS najlepsze w Turnieju Mikołajkowym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Mechanik wśród chłopców i ZSOMS wśród dziewcząt - to triumfatorzy dzisiejszej XIV edycji Turnieju Mikołajkowego w siatkówce, organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Poniżej składy i pełne wyniki.

Skład ZSE (chłopcy):

1. Wróbel Sebastian
2. Żagiel Wiktor
3. Komada Gennadij
4. Marcol Paweł
5. Kretek Dawid
6. Jurczyk Mateusz
7. Klima Mariusz

Skład ZSE (dziewczęta):

1. Sycz Julia
2. Hanka Patrycja
3. Nowak Monika
4. Listopad Agnieszka
5. Bednarz Zuzanna
6. Kuriata Aleksandra

Skład I LO (chłopcy):

1. Świątek Sebastian
2. Migus Ronald
3. Bulenda Bartosz
4. Rusek Mateusz
5. Lorenc Tomasz
6. Subocz Radosław
7. Adamczyk Grzegorz
8. Dziadek Michał
9. Sitek Tomasz
10. Pleszewski Jakub
11. Karbowniczek Mateusz

Opiekun: Piotr Michalak

Skład I LO (dziewczęta):

1. Łobos Karolina
2. Wittek Magdalena
3. Miensopust Oliwia
4. Unger Paulina
5. Halszka Aleksandra
6. Kolosa Marta
7. Krużołek Julia
8. Treścińska Marta
9. Harężak Agata
10. Abrachamczyk Justyna
11. Chojecka Dominika

Opiekun: Anna Leśniak

Skład II LO (chłopcy):

1. Fol Radosław
2. Floch Andrzej
3. Piecha Kajetan
4. Grek Szymon
5. Thomas Konrad
6. Borsuk Michał
7. Komorek Marcin
8. Staniec Paweł
9. Suchan Paweł
10. Lasek Konrad

Skład II LO (dziewczęta):

1. Rzepka Magdalena
2. Tkocz Magdalena
3. Gawdeluk Martyna
4. Łopacz Magdalena
5. Panicz Agata
6. Caboń Aleksandra
7. Barcz Aleksandra
8. Szot Marzena
9. Freindorf Marta

Skład ZSBiRR (chłopcy):

1. Krzanicki Kamil
2. Pomiotło Wojciech
3. Swaczyna Patryk
4. Sowarszenko Arkadiusz
5. Janik Adam
6. Karmas Marek
7. Szuniewicz Radosław

Skład ZSBiRR (dziewczęta):

1. Działa Patrycja
2. Biczysko Sabina
3. Jęczmionka Weronika
4. Skupin Anika
5. Koput Małgorzata
6. Bugdal Monika
7. Rosina Aneta
8. Bembenek Patrycja
9. Drożdż Oktawia
10. Wojczyk Justyna
11. Kiełbasa Magdalena
12. Roman Magdalena

Skład ZSZ (dziewczęta):

1. Hekiert Karolina
2. Pawluch Ewelina
3. Panienkowska Marta
4. Foltys Julia
5. Hanka Paulina
6. Libowska Karolina
7. Dobelc Agnieszka
8. Kołodziej Agnieszka
9. Feliniak Martyna
10. Frączek Aleksandra
11. Marcinek Paulina
12. Dzierża Simona
13. Targacz Weronika
14. Kieś Katarzyna

Skład ZSOMS (dziewczęta):

1. Migas Aleksanra
2. Komor Patrycja
3. Duda Simona
4. Konieczna Samanta
5. Parusel Nikola
6. Ptaszek Daria
7. Malura Maria
8. Piątka Krystyna
9. Adamiec Sabina
10. Jęczmionka  Natalia
11. Lucyga Julia
12. Wituch Joanna

Skład ZSOMS (chłopcy):

1. Szot Marek
2. Gawron Patryk
3. Grabczyński Przemysław
4. Kuballa Dawid
5. Korus Karol
6. Kondziołka Mateusz
7. Witt Łukasz
8. Kajstura Mirosław
9. Oczkowski Kamil
10. Piechaczek Łukasz

Skład ZSM (chłopcy):

1. Błaszczok Tomasz
2. Lucia Mateusz
3. Psota Denis
4. Sławek Bartłomiej
5. Rzeszowski Piotr
6. Runge Dariusz
7. Musioł Łukasz
8. Huk Łukasz
9. Jureczka Kamil
10. Moos Łukasz
11. Staniszewski Mateusz
12. Cwik Marcin
13. Utrata Robert
14. Fulneczek Mateusz



                                                    Chłopcy                  Dziewczyny
Najlepszy zagrywający   Świątek Sebastian (I LO)          Julia Sycz (ZSE)
Najlepszy przyjmujący    Rusek Mateusz (I LO)              Tkocz Magdalena (II LO)
Najlepszy atakujący        Psota Denis (ZSM)                  Konieczna Samanta (ZSOMS)
Najlepszy rozgrywający  Krzanicki Kamil (ZSBiRR)         Duda Simona (ZSOMS)
Miss/Mister zawodów     Grabczyński Przemysław           Krużołek Julia
MVP Turnieju (najlepszy zawodnik) Flau Andrzej (II LO)  Łobos Karolina (LO I)
Moos Łukasz (ZSM)  – Nagroda mikołajkowa Bednarz Zuzanna (ZSE) – Nagroda mikołajkowa

I miejsce                ZSM                                                     ZSOMS
II miejsce               I LO                                                      I LO
III miejsce              ZSBiRR                                                II LO
IV miejsce              II LO                                                     ZSE

W XIV edycji Turnieju Mikołajkowego organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych pod patronatem Starostwa Powiatowego wzięło udział 12 drużyn (6 żeńskich i 6 męskich).

Autor: fot. Mariusz Dmowski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 kwietnia 202418:54

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Mimo niesprzyjającej aury lokalni sportowcy postarali się o sportowe emocje. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Aktualności21 kwietnia 202410:29

Rusza wielki proces grupy zajmującej się sprzedażą sterydów

Rusza wielki proces grupy zajmującej się sprzedażą sterydów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
informacja prasowa Prokuratury Okręgowej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.04.2024
19 kwietnia 202421:56

Nasz Racibórz 19.04.2024

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.