Złota Sara Jezierzańska

Po zapasach chłopców w Nowinach koło Kielc walczyły dziewczęta. Od 4 do 6 maja odbyła się XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach kobiet.
- Zgodnie z oczekiwaniami kolejny złoty medal dla naszego klubu wywalczyła była wicemistrzyni Europy kadetek Sara Jezierzańska, nie dając rywalkom żadnych szans. Oprócz Sary do finału tej prestiżowej imprezy zakwalifikowały się 3 dziewczyny. W kat. 60 kg Aleksandra Iwanowska zdobyła V miejsce, taką samą lokatę uzyskała Sabina Ratyńska walcząca w kat. wag. 46 kg, a Nikola Chluba w kat. wag. 56 kg zakończyła udział w fazie walk eliminacyjnych - powiedział Hubert Skornia prezes LKS Dąb Brzeźnica.
PiK









![XXVII Pływadła na półmetku w Turzu [FOTO] XXVII Pływadła na półmetku w Turzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782672266photo-11-z-96-.jpg)
![Dogtrekking w Nędzy przyciągnął tłumy. Sport i pomoc zwierzętom podczas VI Festiwalu Górnej Odry [FOTO] Dogtrekking w Nędzy przyciągnął tłumy. Sport i pomoc zwierzętom podczas VI Festiwalu Górnej Odry [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782639842photo-51-z-100-.jpg)





![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680206krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)







![Dwa dni świętowania 90-lecia LKS Gamów [FOTO] Dwa dni świętowania 90-lecia LKS Gamów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178276247190lks-2026-105-von-145-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany