Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport12 lutego 201408:45

Trzeci bieg twardzieli o puchar prezydenta już w marcu

Trzeci bieg twardzieli o puchar prezydenta już w marcu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

1 marca na terenie Arboretum Bramy Morawskiej odbędzie się Bieg przełajowy. To już trzecia edycja imprezy. Godzina startu wybije o 11:00, a bieg rozpocznie się przy Mini Zoo. Zobacz zdjęcia z 2 edycji.

Sekretariat biegu, przebieralnie i przechowalnia bagaży mieścić się będą na terenie kąpieliska OSiR-u, przy ul. Markowickiej 1, które czynne będą w dniu zawodów od godz. 9:30 do godz. 10:45. Organizatorami biegu przełajowego są: Ośrodek Sportu i Rekreacji Racibórz Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta Racibórz, Uczniowski Klub Sportowy „VICTORIA” przy SP Nr 15 w Raciborzu oraz MKS-SMS „VICTORIA” Racibórz. Dyrektorem biegu jest Piotr Morka, który odpowie na zadawane pytanie dotyczące imprezy pod numerem telefonu: 696 36 30 31. Warunkiem startu jest podpisanie oświadczenia o zdolności do udziału w biegu przełajowym przez uczestnika lub opiekuna prawnego w przypadku osoby niepełnoletniej. W biegu mogą startować osoby, które ukończyły 14 lat. Organizatorzy nie będą pobierać opłaty startowej, a zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów w godzinach 9.30 - 10.45.

Zawody rozegrane zostaną na dystansie i w kategoriach: 4800 m open kobiet, 4800 m open mężczyzn. Zorganizowany zostanie również marsz rekreacyjny - NORDIC WALKING w kategoriach: 2400 m open kobiet i 2400m open mężczyzn .

Dla zwycięzców w kategorii K i M organizatorzy przygotowali puchary. Za zajęcie miejsc I-III w kategorii K i M będą upominki. Wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg zostaną rozlosowane nagrody. W kategorii NORDIC WALKING – uczestnicy, którzy ukończą marsz otrzymują pamiątkowe koszulki.

Zakończenie imprezy i ogłoszenie wyników odbędzie się na kąpielisku OSiR-u, przy ul. Markowickiej 1 o godz. 12:00.

Za ubezpieczenie uczestników odpowiedzialne są macierzyste kluby, stowarzyszenia, organizacje, rodzice lub opiekunowie prawni zgłaszających zawodników do zawodów. Przyjęcie numeru startowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu biegu. Sprawy nie ujęte w regulaminie interpretuje i rozstrzyga organizator. Dla uczestników biegu organizator zapewnia gorący posiłek.

regulamin dostępny TUTAJ

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:
Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności1 maja 202507:00

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator majówkowy

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator majówkowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Przed nami długi majowy weekend wypełniony ciekawymi wydarzeniami. Sprawdź, co będzie się działo w Raciborzu i okolicy i gdzie warto sie wybrać.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 maja 202512:48

Kornice: parada już za nami – czas na emocje w siodle i zaprzęgach

Kornice: parada już za nami – czas na emocje w siodle i zaprzęgach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Barwny przejazd jeźdźców i zaprzęgów przez Kornice otworzył dzisiejsze święto miłośników koni. Przed uczestnikami jeszcze pokazy, zawody i zabawa taneczna z zespołem Orion.

(waw)
Aktualności1 maja 202522:56

Konna majówka wróciła do Kornic po sześciu latach. Były emocje i rywalizacja [FOTO i WIDEO]

Konna majówka wróciła do Kornic po sześciu latach. Były emocje i rywalizacja [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Po raz pierwszy od 2019 roku w Kornicach odbyła się konna majówka. Reaktywowane wydarzenie przyciągnęło zarówno uczestników, jak i widzów, a emocji – tych sportowych i tych nieco groźniejszych – nie brakowało.

Mirosław Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport1 maja 202507:00

Majówkowy Niezbędnik Kibica

Majówkowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Przed nami majówka pełna piłkarskich pojedynków w regionie. Grać będą ekipy od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, z kim zmierzy się drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Aktualności30 kwietnia 202514:29

Skolim - Król Latino w WCK

Skolim - Król Latino w WCK - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
wck
Reklama
Aktualności2 maja 202510:08

Tężnia, wieża i makowskie specjały. Weekendowa nowość w Pietrowicach Wielkich

Tężnia, wieża i makowskie specjały. Weekendowa nowość w Pietrowicach Wielkich - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Turyści odwiedzający w weekendy wieżę i tężnię w Pietrowicach Wielkich, przy drodze do drewnianego kościółka, mogą skosztować makowskich specjałów.

red.
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Nasz Racibórz 18.04.2025
17 kwietnia 202522:23

Nasz Racibórz 18.04.2025

Nasz Racibórz 11.04.2025
14 kwietnia 202520:31

Nasz Racibórz 11.04.2025

Nasz Racibórz 04.04.2025
3 kwietnia 202518:29

Nasz Racibórz 04.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.