Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport28 stycznia 201412:40

V Turniej Piłki Ręcznej Juniorek

V Turniej Piłki Ręcznej Juniorek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Pietrowice Wielkie:

V Turniej Piłki Ręcznej Juniorek o Puchar Starosty Raciborskiego rozpoczął się kilka minut po 11:00 w Arenie Rafako. Głównym organizatorem jest prezes UKS START z Pietrowic Wielkich, Joachim Wieczorek. – Piłka ręczna jest moją życiową pasją - podkreślał. WYNIKI

W dzisiejszych zawodach biorą udział 4 drużyny: UKS Olimp Grodków – jedna z czołowych drużyn na Opolszczyźnie, Pogoń Zabrze, MKS Start Michałkowice i drużyna gospodarzy, czyli UKS Start z Pietrowic Wielkich. W ten sposób chcemy propagować piłkę ręczną w całym powiecie raciborskim i pokazać jaka to piękna dyscyplina sportu – podkreślał organizator. Turniej potrwa do 17:00.

Zabrze - Pietrowice 12-20
Grodków - Michałkowice 25-14
Michałkowice - Zabrze 19-26
Pietrowice - Grodków 21-15
Zabrze - Grodków 16-25
Pietrowice - Michałkowiece 25-16.

Tabela końcowa
1.UKS START Pietrowice 6 pkt
2.UKS OLIMP Grodków 4 pkt
3.SPR Pogoń Zabrze 2 pkt
4.MKS START Michałkowice 0 pkt

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz film z RTK
Posłuchaj

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności18 marca 202610:47

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO]

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
101
red., źródło zdjęć: dokumentacja UM Racibórz
Reklama
Aktualności19 marca 202613:06

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO]

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
77
Racibórz:

W czwartek, 19 marca, przed wejściem do Urban Labu w Raciborzu odbył się briefing prasowy posłanki Gabriela Lenartowicz. Głównym tematem spotkania był program SAFE oraz jego znaczenie dla rozwoju regionu, szczególnie w kontekście decyzji prezydenta Karol Nawrocki o zawetowaniu ustawy regulującej zasady wykorzystania środków z tego mechanizmu.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Strony Partnerskie20 marca 202613:10

Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO]

Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO]  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątek, 20 marca raciborską Akademię Nauk Stosowanych odwiedził wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, Marek Gzik. Wizycie towarzyszyli parlamentarzyści regionu – posłanka Gabriela Lenartowicz oraz senator Henryk Siedlaczek. Spotkanie było okazją do zaprezentowania potencjału uczelni, jej zaplecza dydaktycznego oraz planów rozwojowych na najbliższe lata.

red.
Reklama
Sport20 marca 202614:49

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.