II Cross po Ziemi Pietrowickiej ze znakomitą frekwencją

Miłośnicy biegania spotkali się dziś na drugiej edycji imprezy pod nazwą Cross po Ziemi Pietrowickiej. Zainteresowanie było spore. Na starcie stawiło się ponad 100 osób. Pierwszą panią, która przekroczyła linię mety była Wioleta Mieszczak (czas 26,27) z Żywca, która przyznała, że trasa była dość trudna. Biegaczka zapowiedziała jednak, że w przyszłym roku również wystartuje. W kategorii mężczyzn pierwszy na mecie zjawił się Kamil Kalus z Pawłowa. WYNIKI
Warunki atmosferyczne nie były może najlepsze, ale nie odstraszyły zawodników, którzy postanowili wystartować w Pietrowicach Wielkich. Łącznie na starcie zjawiło się 107 osób - 30 pań i 77 panów. Kobiety miały do pokonania 5,5 km, natomiast mężczyźni 8 km. W kategorii kobiet zwyciężyła Wioleta Mieszczak, druga była Bożena Walaszek (czas 27,01), trzecia Kasia Rogacz (28,31).
Wśród mężczyzn pierwszy na mecie zjawił się Kamil Kalus (czas 30,31), drugi był Robert Krzak (30,58), a podium zamknął Dariusz Firlej z czase, 31,57.
Sisi
fot. AP
wyniki w załącznikach pod artykułem
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany