Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport18 listopada 201310:55

Siłownia pod chmurką strzałem w dziesiątkę

Siłownia pod chmurką strzałem w dziesiątkę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz: - W ciagu 20 lat mojej pracy w funkcji dyrektora, nigdy nie spotkałem się z tak dużą ilością pozytywnych opinii na temat jakiegokolwiek z naszych działań - cieszy się dyrektor OSiR-u, Jerzy Kwaśny. Fit Park, czyli siłownię "pod chmurką" w ciągu miesiąca funkcjonowania odwiedziło 1000 osób. Obiekt jest cały czas w rozbudowie, już można z niego nieodpłatnie korzystać, a oficjalne otwarcie planowane jest na wiosnę.

- Cały czas trwają prace, ciągle dokładamy kolejne elementy - mówi dyrektor. Z obiektu mogą korzystać nie tylko dorośli - w tej przestrzeni znajdują się również elementy tworzące sprawnościowy plac zabaw dla dzieci. Obecnie montowana jest 25-metrowa kolejka linowa dla najmłodszych. Całość kosztów na tę chwilę nie przekroczyła 80 tys. zł.

Teraz na placu przy OSiR-ze stoi 14 elementów do ćwiczeń, wszystkie są zadaszone. Będą tu jeszcze dodatkowe 4 stanowiska. - A plac dziecięcy będzie rozbudowywany do momentu aż zabraknie miejsca - zapowiada Jerzy Kwaśny.

Z obiektu korzystać można od 7:00 do 22:00. Miejsce jest oświetlone. - Najstarszy użytkownikiem jest 76-letni raciborzanin, stały bywalec OSiR-u. - Pan jest po dwóch operacjach bioder, ale to nie przeszkadza mu być aktywnym - uśmiecha się dyrektor.

Co cieszy kierownictwo OSiR-tu, to fakt, że ze strony raciborzan jest pełna aprobata dla nowej inwestycji. - To był strzał w dziesiątkę, a przyznam, że od dwóch lat zbieraliśmy się, żeby postawić taki obiekt - przyznaje dyrektor. Tegoroczne upalne lato sprawiło, że duże dochody przyniósł basen na Oborze, a zarobione pieniądze przeznaczono na nową inwestycję.

kb

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:OSiR
Zobacz film z RTK
Posłuchaj

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202512:00

Dożynki w Krzanowicach już za nami – zdjęcia na bis!

Dożynki w Krzanowicach już za nami – zdjęcia na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Krzanowice przygotowały dwudniowy program dożynkowy, który przyciągnął licznych mieszkańców i gości.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202508:39

Piękni i Młodzi na finał gminnych dożynek w Pawłowie [FOTO]

Piękni i Młodzi na finał gminnych dożynek w Pawłowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Pełne muzyki, barw i radości – takie były tegoroczne dożynki gminne w Pawłowie, które zgromadziły mieszkańców gminy Pietrowice Wielkie oraz licznych gości. Dwudniowe świętowanie zakończyło się wielkim koncertem zespołu Piękni i Młodzi.

Jan Ptak
Reklama
Aktualności8 września 202514:40

Dożynki w Nędzy – święto plonów z muzyką i tańcem na bis!

Dożynki w Nędzy – święto plonów z muzyką i tańcem na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. TH (korowód), Oskar Tomeczek (festyn)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Nasz Racibórz 15.08.2025
13 sierpnia 202522:19

Nasz Racibórz 15.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.