Kolejna gala boksu w Raciborzu. Starcie Polska-Kuba tym razem w...

Drużyna Hussars Poland, startująca w lidze boksu amatorskiego WSB, planuje 22 listopada podjąć w Raciborzu zespół Kuby. Jak się dowiadujemy, trwają uzgodnienia odnośnie przeprowadzenia zawodów. Ma je transmitować TVP Sport, a ring stanie w... jednej z hal produkcyjnych Rafako.
Klubem kieruje Jarosław Kołkowski, prawnik związany z grupą PBG i Rafako. Na stronie teamu raciborska spółka wymieniana jest jako sponsor. Pierwsze spotkanie w lidze WSB Husaria rozegra 15 lub 16 listopada w Sankt Petersburgu z Rosjanami. Z kolei w piątek 22 listopada o godz. 20:30 Hussars Poland podejmie w Raciborzu Kubę. Wszystkie mecze pokaże na żywo TVP Sport. W każdym z nich odbędą się walki w 5 wagach.
Mecz Polska-Kuba nie odbędzie się w Arenie Rafako, lecz w jednej z hal produkcyjnych Rafako S.A.
(w)
fot. by http://www.worldseriesboxing.com/



![Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773918942img-20260319-111956-.jpg)




![Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774016568dsc-1415-.jpg)




![Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774008354img-20260320-111454-.jpg)




































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany