Łamatorzy w turniejach NO-GI

Zawodnicy Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Ju-jitsu "Łamator" wystartowali ostatnio w dwóch turniejach NO-GI, czyli walk bez kimon. Z każdego turnieju przywieźli medale.
W III Ogólnopolskim Turnieju NO-GI Fight Bielawa złoty medal zdobył Kamil Tarnawski w kategorii Elita 76kg. Na tych samych zawodach brązowy medal wywalczył jego klubowy kolega Kamil Karkus w kategorii niebieskich pasów do 60kg.W zawodach wzięło udział 155 zawodników. Srebrny medal wywalczył Wojciech Wilk w kategorii 67,5 kg na Pucharze Polski Południowej NO-GI w Siewierzu na którego matach zmierzyło się około 130 zawodników. Serdeczne podziękowania dla firmy Eko-okna za wsparcie naszego klubu oraz specjalne podziękowania od Wojciecha Wilka dla jego fizjoterapeutyy Arka Kościa. Kilku zawodników podpisało kontrakt na zawodowe walki na prestiżowej gali MMA, szczegóły podamy wkrótce - mówi prezes Tomasz Jabłonka





![Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773918942img-20260319-111956-.jpg)




![Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774016568dsc-1415-.jpg)




![Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774008354img-20260320-111454-.jpg)




































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany