Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport27 marca 200916:21

Pewny awans Gimnazjum z Krzanowic

Pewny awans Gimnazjum z Krzanowic  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

W eliminacjach rejonowych rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego walka o pierwsze miejsce rozstrzygnęła się pomiędzy drużynami gimnazjów z powiatu raciborskiego. Gimnazjum Krzanowice po raz kolejny awansowało do półfinału wojewódzkiego. 

Drużyna dziewcząt z Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu w meczu finałowym nie nawiązała walki z drużyną Gimnazjum w Krzanowicach i przegrała w dwóch setach. W obu drużynach grały zawodniczki reprezentujące w rozgrywkach ligowych piłki siatkowej klub GS UKS Krzanowice.

Oprócz drużyn reprezentujących powiat raciborski w turnieju rejonowym zagrały drużyny Gimnazjum Nr 7 z Bełku i Gimnazjum Jankowice k/Rybnika reprezentujące powiat rybnicki ziemski. W wyniku losowania w pierwszych meczach zagrały ze sobą Gimnazjum Jankowice z Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu. Wygrały raciborzanki 2:0 (25:12,25:13) zapewniając sobie możliwość gry o pierwsze miejsce. W drugim meczu Gimnazjum Krzanowice pokonało Gimnazjum Nr 7 Bełk 2:0 (25:14,25:12).

W meczu o trzecie miejsce Gimnazjum Nr 7 Bełk pokonało Gimnazjum Jankowice 2:0 (25:14,25:8), a w meczu o awans do półfinału wojewódzkiego Gimnazjum Krzanowice pokonało Gimnazjum Nr 3 Racibórz również 2:0 (25:8,25:14).

W drużynie Gimnazjum Krzanowice prowadzonej przez Adama Gębskiego zagrały: Magdalena Sławik, Magdalena Kuziak, Julia Siedlok, Karolina Wittek, Joanna Świerczek, Monika Nowak, Justyna Hanka i Zuzanna Majnusz.

Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu było reprezentowane przez: Julię Siedlok, Barbarę Otlik, Magdalenę Śmieję, Joannę Wiśniewską, Joannę Staniszewską, Magdalenę Domańską, Hannę Łopacz, Joannę Bażant, Sandrę Buglę, Kamilę Krybus i Aleksandrę Niżborską. Opiekunem drużyny jest Małgorzata Dastig.

 

 

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 stycznia 202612:27

Dariusz Polowy: Podejmiemy działania by uchronić oświatę przed błędami prezydenta Wojciechowicza [WIDEO]

Dariusz Polowy: Podejmiemy działania by uchronić oświatę przed błędami prezydenta Wojciechowicza [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
50
Racibórz:

We wtorek, 27.01., przed Urzędem Miasta dbyła się konferencja prasowa klubu radnych Silny Racibórz. Spotkanie poświęcono planowanym zmianom w raciborskiej oświacie, które – zdaniem opozycyjnych radnych – są obarczone licznymi błędami, brakiem długofalowej wizji oraz niewystarczającą analizą skutków finansowych i organizacyjnych. Krytyka dotyczyła działań prezydenta Jacka Wojciechowicza oraz sposobu prowadzenia dialogu ze środowiskiem oświatowym i mieszkańcami.

red.
Reklama
Kultura i edukacja28 stycznia 202608:05

Metalowe uderzenie w Pubie Tęczowa

Metalowe uderzenie w Pubie Tęczowa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.