Łamatorzy zorganizowali sparing jiu-jitsu

W sobotę 6 kwietnia w Raciborskim Klubie Brazylijskiego Jiu-jitsu Łamator zainaugurowano cykl spotkań sparringowych mających na celu podniesienie umiejętności zawodników. Licznie stawili się pasjonaci brazylijskiego jiu-jitsu z takich klubów jak: Jungle BJJ Opava, Natal Gold Team z Katowic, Ju-jitsu AZS UŚ również z Katowic, Fight Zone z Głubczyc, Rio Grappling z Dąbrowy Górniczej oraz gospodarze czyli zawodnicy raciborskiego Klubu Łamator.
Ponad dwie godziny walk z przeciwnikami dysponującymi rożnym wachlarzem technik i umiejętności to możliwość ulepszenia swojej "gry" w brazylijskim jiu-jitsu. Spotkanie to było również okazją do uroczystej nominacji na purpurowy pas Piotra Pawlusa z raciborskiego klubu. Za miesiąc kolejne spotkanie a "po drodze" czeka Łamatorów kilka ważnych startów w zawodach - relacjonuje prezes Tomasz Jabłonka



































![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)




![Dwie bramki w końcówce przesądziły o wyniku. Unia Racibórz uległa Fortunie [FOTO] Dwie bramki w końcówce przesądziły o wyniku. Unia Racibórz uległa Fortunie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783790092photo-46-z-57-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany