Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport23 marca 201320:52

Unia wygrała z Wypoczynkiem

Unia wygrała z Wypoczynkiem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Na boiska wrócili piłkarze występujący w A klasie. W sobotnie popołudnie w Bukowie miejscowy Wypoczynek zmierzył się z Unią Turza Śląska. Po 90 minutach w lepszych nastrojach byli zawodnicy z Turzy, którzy wygrali 2:1. Obie bramki dla gości zdobył Dominik Zganiacz.

Jesienią w spotkaniu tych zespołów górą była Unia, która wygrała 4:1. Dziś lepiej mecz zaczęli zawodnicy z Bukowa, mocno ruszając do ataku od samego początku, jednak żadnego z wielu strzałów nie potrafili zamienić na bramkę. Turzanie swoją pierwszą okazję na zdobycie prowadzenia mieli dopiero w 10 minucie spotkania, lecz potem mecz zaczął się układać po ich myśli. W 20 minucie wynik otworzył Dominik Zganiacz, który w drugiej połowie po raz kolejny wspisał się na listę strzelców. Pod koniec spotkania drużyna z Bukowa zdobyła kontaktowego gola, jednak nie zdołała doprowadzić do remisu. Mecz zakończył się wygraną Unii.


LKS Wypoczynek Buków - LKS Unia Turza Śląska 1:2 (0:1)

Bramki: Kamil Kubica 83. - Dominik Zganiacz 20., 50.

Żółte kartki: Mirosław Pawlusiński, Tomasz Stolarski, Przemysław Kuczok (LKS Unia Turza Śląska)

LKS Wypoczynek Buków: Szymon Sobol (kpt.) - Rafał Koczy (84. Paweł Tomanek), Michał Zając, Szymon Grzybek, Jacek Mężyk, Krzysztof Kurzydym, Mieczysław Pawlica, Zbigniew Burek, Dawid Kubica, Kamil Kubica
Zawodnicy rezerwowi: Jacek Janiczek
Trener: Adam Kubica

LKS Unia Turza Śląska: Marek Kłosok - Przemysław Kuczok, Błażej Bochynek, Tomasz Stolarski, Wojciech Konopek (90. Kamil Kotkowski), Mirosław Pawlusiński, Przemysław Pawliczek, Aleksander Góralczyk (64. Marcin Ogierman), Dawid Skrzyszowski (kpt.), Dominik Zganiacz (67. Paweł Kulczyk), Tomasz Kowalewski (70. Rafał Pietwalski)
Zawodnicy rezerwowi: Łukasz Strzelecki, Krzysztof Tanżyna, Piotr Sitek
Trener: Piotr Szymiczek

Sędziowali: Sławomir Kozioł (sędzia główny), Sebastian Stopa, Marcin Sypień (asystenci)


Katarzyna Przypadło

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 sierpnia 202519:25

Powrót na szczyt: krzyże i kapsuła czasu znów na wieżach kościoła Matki Bożej

Powrót na szczyt: krzyże i kapsuła czasu znów na wieżach kościoła Matki Bożej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Zimą odkryto kapsułę czasu, latem wróciła na swoje miejsce – wraz z odnowionymi krzyżami i ozłoconymi kulami wieńczy dziś wieżę południową kościoła parafialnego. Wydarzenie uwiecznił Mirosław Kościelniak z Muzeum w Raciborzu.

fot. parafia MB, Muzeum w Raciborzu/Mirosław Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 01.08.2025
1 sierpnia 202518:54

Nasz Racibórz 01.08.2025

Nasz Racibórz 25.07.2025
25 lipca 202509:25

Nasz Racibórz 25.07.2025

Nasz Racibórz 13.07.2025
18 lipca 202510:12

Nasz Racibórz 13.07.2025

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.