Sport9 września 201208:49
Unia Racibórz wreszcie wygrywa

0
Reklama
Kiedy naprzeciwko unitów stają słabsze zespoły, raciborzanie potrafią zdobywać cenne punkty. Wczoraj na Srebrnej pokonali 2:0 ostatni w tabeli MRKS Czechowice po golach Mirosława Pniewskiego i Wojciecha Pytlika. Dało tu Unii awans z 15 na 11 miejsce w tabeli. Za tydzień wyjazd do Bojszów.
fot. archiwum redakcji
![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)





![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)


















![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany