Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport1 sierpnia 201212:48

Piłkarki z Serbii gościły w magistracie

Piłkarki z Serbii gościły w magistracie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

W raciborskim magistracie zjawiły się dziś mistrzynie Serbii w piłce nożnej kobiet, z którymi spotkała się wiceprezydent Raciborza, Ludmiła Nowacka. Zespół z Serbii i jego sztab szkoleniowy przyjechał do Raciborza na zaproszenie naszej drużyny. Wiceprezydent rozdała gościom upominki.

Spotkanie, które odbyło się w sali kolumnowej Urzędu Miasta, miało charakter towarzyski. - Sport to dziedzina, która przede wszystkim powinna łączyć. Jesteśmy otwarci na partnerstwo i współpracę, dlatego też cieszymy się z waszej wizyty w naszym mieście - mówiła na wstępie Ludmiła Nowacka. Wiceprezydent pytała serbski zespół mi.in. o to jak jest postrzegana piłka nożna kobiet w ich kraju. Gościom wręczono upominki. Na koniec spotkania była okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia.

RTP Unia Racibórz i Spartak Subotica rozegrają w tym tygodniu dwa międzynarodowe spotkania towarzyskie. Pierwszy mecz odbędzie się już dziś o 17.00 na stadionie raciborskiego OSiR przy ul.Zamkowej 4. Drugi mecz zostanie rozegrany 3 sierpnia. Obie ekipy, to tegoroczni uczestnicy Ligi Mistrzyń i dla obu drużyn będą to ostatnie sprawdziany przed startem w tych prestiżowych rozgrywkach.

Sisi

fot. Sisi&KK

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport7 lutego 202623:56

Wyrównane spotkanie bez happy endu dla Raciborzanek [FOTO i WIDEO]

Wyrównane spotkanie bez happy endu dla Raciborzanek [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotnie popołudnie hala OSiR w Raciborzu była areną kolejnego spotkania II ligi koszykówki kobiet. Zespół RKK AZS Racibórz podejmował KS Pogoń Ruda Śląska. Mecz od pierwszych minut zapowiadał się jako pojedynek wyrównanych drużyn i dokładnie taki przebieg miała cała rywalizacja – pełna walki, zmian prowadzenia i emocji do ostatnich minut.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.