Kadeci walczą na matach w Spodku

W Katowicach ruszyły dziś Mistrzostwa Europy kadetów w zapasach. Na matach pojawi się aż czterech zawodników i jedna zawodniczka objęci szkoleniem Ośrodka Szkolenia Sportu Młodzieżowego przy MKZ Unia Racibórz - reprezentanci Dębu Brzeźnica oraz Unii Racibórz.
Dąb ma na zawodach wolniaków - Patryka Ołenczyna (42 kg), Mateusza Kampika (63 kg), Nataniela Ostrowskiego (69 kg) i Agatę Tatar (70 kg), zaś MKZ Unia Racibórz klasyka Kacpra Wołka w 100 kg. Ołenczyn trafił dziś na Mammadova Joshguna z Azerbejdżanu. Przegrał co prawda, ale po trzech rundach i zostawił dobre wrażenie na macie. Ostrowski musiał uznać wyższość Węgra Petera Nagy, choć wygrał zdecydowanie drugą rundę. Obaj czekają teraz na wyniki dalszych walk i być może udział w repasażach.
Zawody potrwają do niedzieli.
Program zawodów można znaleźć TUTAJ
Walki na żywo - kliknij TUTAJ




![Majowy Koncert Muzyki Sakralnej w Raciborzu-Brzeziu [FOTO i WIDEO] Majowy Koncert Muzyki Sakralnej w Raciborzu-Brzeziu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779046041dsc-4923-.jpg)






![Wielkie święto lokalnego sportu. 90‑lecie LKS Gamów [ZAPOWIEDŹ] Wielkie święto lokalnego sportu. 90‑lecie LKS Gamów [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17790511541000031323-.jpg)






































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany