Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport9 września 201109:02

Tenisowe zmagania na kortach Rafako

Tenisowe zmagania na kortach Rafako - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

Solidarność RAFAKO jak co roku włącza się do organizacji Grand Prix w tenisie ziemnym, organizowanym dla dzieci i młodzieży. W tym roku wraz z Ogniskiem FKKF RAFAKO zorganizowano kolejny turniej, tym razem dla dzieci do 13 lat, w którym uczestniczyło 15 zawodników.

Turniej odbył się na korcie tenisowym RAFAKO. Najlepszym zawodnikiem został Piotr Raczek, który pokonał Wiktorię Mielczarek oraz Tomka Armatysa. Drugie miejsce w tej rywalizacji przypadło Wiktorii Mielczarek, która grała wraz z chłopakami i jak widać po wynikach radzi sobie doskonale a zajęcie 2. miejsca świadczy o jej umiejętnościach. Wiktoria to dziewczyna niezwykle skromna, uczynna, pracowita, ambitna i przy tym również najlepsza(wzorowa) uczennica z SP 1 - mówi Henryk Swoboda.

Bardzo dobrze zaprezentował się też w całym turnieju Tomek Armatys, lecz w meczu o pierwsze miejsce trochę się spalił, zajmując ostatecznie 3. miejsce. Dalsze miejsca zajęli: IV - Paweł Teodorowski, V - Mateusz Ruciński, VI - Kamil Teodorowski, VII - Kamil Socha i Radek Strojny.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich okolicznościowe dyplomy. Najlepsi otrzymali puchary, wszyscy otrzymali również drobne upominki. Najmłodszym zawodnikiem był Kamil Socha-9 lat, a najmłodszy stażem Artur Jacheć- trenujący 1 miesiąc.

Rozegrano również turniej dziewcząt, który zakończył się następującymi wynikami:

1 miejsce-Wiktoria Mielczarek
2 miejsce-Nicole Świerczewska
3 miejsce- Baria Borkowska
4 miejsce-Emilka Pączko

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport17 maja 202622:19

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Choć pogoda nie rozpieszczała, to piłkarskich emocji na boiskach w regionie nie brakowało. Zapewnili je piłkarze od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.