Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport12 marca 201108:50

Najmłodsi z Łamatora na podium

Najmłodsi z Łamatora na podium - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

Zawodnicy raciborskiego klubu Łamator znów nie mieli sobie równych. Tym razem na matach w Mysłowicach i Sosnowcu zmierzyli się najmłodsi raciborzanie trenujący ju-jitsu. Zmagania odbyły się 5 marca. Wystartowało tam sześciu młodych łamatorów, wszyscy wrócili z medalami.

5 marca w Mysłowicach odbyły się zawody z cyklu Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym. Nie zabrakło na nich również zawodników z młodszej grupy klubu Łamator z Raciborza. – W turnieju raciborscy łamatorzy startują cyklicznie raz w miesiącu. Mimo iż zasady w ju-jitsu sportowym są nieco odmienne niż w jiu-jitsu brazylijskim, nasi sportowcy radzą sobie doskonale z przeciwnikami z innych klubów – zapewnia ich trener Michał Musioł. W Mysłowicach tym razem wystartowało sześciu młodych raciborzan i wszyscy stanęli na podium.

Oto wyniki:
ZŁOTO:

Kamil Czarnecki kat. 34-38 kg
SREBRO:
Roman Jędrzejczak kat. 36-40 kg
Kamil Bordo kat. 28-32 kg
Adam Węglorz kat. 55-60 kg
BRĄZ:
Radek Subocz kat. 51-55 kg

– Następnego dnia, 6 marca, nasi najmłodsi zawodnicy wystartowali w kolejnych zawodach – wspomina trener. Tym razem był to turniej judo organizowany przez klub Budowlani Sosnowiec. Po raz kolejny raciborscy zawodnicy z Łamatora udowodnili swój  poziom, zdobywając miejsca na podium w jednym z największych turniejów judo na Śląsku.

Oto wyniki:
ZŁOTO:
Kamil Czarnecki kat.: 37 kg
Roman Jędrzejczak kat.: 41 kg
SREBRO:
Kamil Bordo kat.: 33 kg
BRĄZ:
Emilka Świerczewska kat.: 21 kg
Radek Subocz kat.: 49 kg

– Jako trener jestem bardzo zadowolony ze startu moich podopiecznych w obydwu turniejach. Za każdym razem udowadniają oni swoją wolę walki i odporność na stres podczas zawodów sportowych. Chciałbym również bardzo podziękować rodzicom i opiekunom za pomoc w organizacji dojazdu na zawody oraz za aktywne dopingowanie swoich pociech podczas wszystkich turniejów – podkreśla trener Michał Musioł.

(k)

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.