Sport14 listopada 200810:07

Cenna wygrana w Cieszynie

Cenna wygrana w Cieszynie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Kadetki UKS Krzanowice pokonały na wyjeździe rywalki z Cieszyna i ostatecznie umocniły się na pierwszym miejscu w tabeli rozgrywek.

W meczu na szczycie w grupie VI kadetek lepsze okazały się zawodniczki UKS Krzanowice. W pierwszym secie stawka meczu sparaliżowała obie drużyny, które popełniły bardzo dużo prostych błędów, na szczęście gospodynie robiły ich więcej i set zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości do 14. Druga partia to wyrównana gra, choć stająca na słabym poziomie. W końcówce znów dziewczęta z Krzanowic zagrały dokładniej i wygrały do 22. Trzecia odsłona to miażdżąca przewaga UKS Krzanowice, ale do stanu 19 : 6. Brak koncentracji i nonszalancja w grze krzanowiczanek doprowadziły do nerwowej końcówki, w której tylko dzięki błędom cieszynianek mecz zakończył się zwycięstwem 3:0 dla gości.

VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 0 : 3 (-14,-22,-20)

Skład: Magdalena Kuziak (3 pkt.), Julia Siedlok (11), Magdalena Bahryj (8), Magdalena Śmieja (4), Barbara Otlik (10), Weronika Sławik (11), Karolina Daniszewska - libero oraz Magdalena Sławik (1), Karolina Wittek.