Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport15 grudnia 201009:35

Raciborzanie zdobyli podium

Raciborzanie zdobyli podium - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

Cała ósemka zawodników reprezentująca raciborski klub Łamator na IX Międzynarodowym Turnieju MMA i Grapplingu Hadaka-Waza w Bytomiu wróciła z medalami. W zawodach wzięło udział 200 uczestników z 21 klubów. Walki odbyły się 12 grudnia.

12 grudnia, 8 zawodników Klubu Łamator Racibórz wystartowało w IX Międzynarodowym Turnieju MMA i Grapplingu Hadaka-Waza w Bytomiu. W zawodach brała udział rekordowa ilość 200 zawodników z 21 klubów. – Nasz klub po świetnych walkach w większości zakończonych przed czasem. Zdobył drugie miejsce drużynowo i zdobył 8 medali! Żaden zawodnik naszego klubu nie wrócił z pustymi rękami – mówi nie kryjąc zadowolenia trener Łamatora, Tomasz Jabłonka. 

Złote medale zdobyli:
Kamil Kwok junior do 73 kg
Kamil Tarnawski senior do 66 kg

Srebrne medale wywalczyli:
Bartosz Hończak junior do 66 kg
Damian Kłosek senior do 81 kg
Kamil Karkus junior do 60 kg
Joanna Ogrodnik open kobiet seniorki

Brązowe medale zdobyli:
Mateusz Zawojski junior do 60 kg
Wojciech Sywak senior do 90 kg

Turniej MMA Hadaka waza w formule Full Contact i Grappling to jeden z najstarszych turniejów full contactowych w Polsce, na którym stawiała pierwsze kroki czołówka polskiego MMA, m.in. Tomasz Drwal, Krzysztof Kułak, Jan Błachowicz.

– Był to bardzo udany start naszych zawodników i zwieńczenie całorocznej pracy. W tym roku zdobyliśmy medale na Mistrzostwach Europy w Lizbonie, Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski i kilku innych bardzo prestiżowych imprezach. Zdobywaliśmy medale w brazylijskim jiu-jitsu, grapplingu, MMA, a dzieci z grupy młodszej także w judo i zapasach – podsumowuje Tomasz Jabłonka. – Przed nami chwila odpoczynku, święta i klubowa Wigilia, a od nowego roku przygotowania do Mistrzostw Europy w Portugalii – zapowiada trener Tomasz Jabłonka.

(k)

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport13 maja 202622:49

Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO]

Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Finały rzadko bywają zwykłymi meczami. Nawet jeśli końcowy wynik sugeruje wyraźną przewagę jednej drużyny, to za takim spotkaniem często kryje się znacznie więcej emocji, historii i sportowych podtekstów. Tak było również w finale Amatorskiej Ligi Siatkówki „Volley Amigos 35”, w którym Volley Pszów pokonał Omertę Racibórz 3:0.

opr. (greh), fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.