Wodniacy z RTW podsumowali sezon

W piątek, w Powiatowym Centrum Sportu, odbyło się podsumowanie sezonu wodniaków z Raciborskiego Towarzystwa Wioślarskiego.
W spotkaniu wzięli udział zawodnicy, ich rodziny, kadra trenerska, władze samorządowe i dyrektorzy szkół, do których uczęszczają wodniacy. Raciborscy zawodnicy ścigający się na deskach SUP w sezonie 2023 zdobyli na wielu arenach świata, Europy i Polski 181 medali, w tym 38 medali Mistrzostw Polski, 14 tytułów Mistrza Polski oraz brązowy Medal Mistrzostw Świata ICF Emilii Daszewskiej.
Ważną informacją dla RTW była deklaracja starosty i kierownika PCS o wsparciu na ten rok i kolejne lata przy projekcie Festiwalu Odra Sup Cup 2024. Tym razem odbędzie się w terminie 21-23 czerwca wraz z Festiwalem Krainy Górnej Odry.






















![Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763990146krew-.jpg)





![Trzecia odsłona Winter Futsal Cup za nami [FOTO] Trzecia odsłona Winter Futsal Cup za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763898067photo-59-of-131-.jpg)






































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany