Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport7 stycznia 202415:59

Dziesięć najczarniejszych minut w historii. Koszykarki RKK AZS Racibórz walczą o zdrowie

Dziesięć najczarniejszych minut w historii. Koszykarki RKK AZS Racibórz walczą o zdrowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zuzanna Stęc i Weronika Sobczyk - te dwie koszykarki raciborskiego klubu doznały ciężkiej kontuzji podczas meczu, 19.11., z MKS Polkowice. Trwa zbiórka środków na ich leczenie.

- To miała być zwykła sobota. Mecz. Walka o kolejne ligowe zwycięstwo. Świętowanie urodzin koleżanki z drużyny. I tak było... Do 12 minuty meczu II Ligi Koszykówki Kobiet. Wtedy zdarzyła się rzecz, która na zawsze pozostanie w naszych sercach i umysłach. Wtedy miało miejsce dziesięć najczarniejszych minut w historii naszego klubu. Wtedy to, podczas jednej ze zbiórek, jakich wiele w meczu, na boisko upada Zuzia. Wydaje z siebie przeraźliwy krzyk i już wiemy, że stało się coś bardzo złego. 10 minut później podczas rzutu, na boisko upada Wera. Tym razem w ciszy, która była jeszcze bardziej przeraźliwa. Mina ratownika medycznego mówiła wszystko. Jest bardzo źle. Wiedzieliśmy, że najważniejsza jest szybka diagnostyka. Prywatny rezonans i wizyty u specjalistów potwierdziły najgorsze obawy. U obu dziewczyn diagnoza była jednoznaczna - zerwane więzadła krzyżowe w kolanie i uszkodzone łękotki. Kontuzja, która nie pozwala dziewczynom na normalne funkcjonowanie, która może przekreślić ich dalszą karierę i rozwój zarówno sportowy, jak i życiowy. Kontuzja, której rozwiązaniem jest bardzo drogi zabieg rekonstrukcji więzadła i droga, długotrwała rehabilitacja. W swojej karierze nasze zawodniczki wielokrotnie angażowały się w akcje charytatywne i działalność społeczną. Wierzymy, że dobro wraca i teraz kiedy one same potrzebują wsparcia, z Twoją pomocą zbierzemy potrzebne środki, aby dziewczyny odzyskały zdrowie i znowu cieszyły nas wszystkich swoją grą oraz mogły realizować swoje pasje - czytamy w opisie zbiórki na zrzutka.pl

Autor: red., fot. greh, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności20 kwietnia 202408:28

Jubileuszowa edycja konkursu piosenki hiszpańskiej w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Jubileuszowa edycja konkursu piosenki hiszpańskiej w Raciborzu [FOTO i WIDEO]  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Konkurs organizowany przez II LO im. Adama Mickiewicza w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Pierwsze miejsce w jubileuszowej edycji zajęła Łucja Kamalla z zespołem.

Marta Wawoczny
Reklama
Reklama
Aktualności22 kwietnia 202409:31

Czarny dym przy Stalmacha

Czarny dym przy Stalmacha - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Czytelniczka
Reklama
Sport20 kwietnia 202420:43

XXVII sezon Zoo-Mar JP Telebim RLPS przeszedł do historii [FOTO i WIDEO]

XXVII sezon Zoo-Mar JP Telebim RLPS przeszedł do historii [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wiele zagrywek, walka o każdą piłkę, bloki i asy serwisowe. To wszystko towarzyszyło miłośnikom siatkówki, którzy od października ubiegłego roku walczyli w XXVII sezonie Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Dziś, 20.04., w hali OSiR przy Łąkowej rozegrano turniej finałowy.

red., fot. Jan Ptak
Sport21 kwietnia 202418:54

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Mimo niesprzyjającej aury lokalni sportowcy postarali się o sportowe emocje. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.04.2024
19 kwietnia 202421:56

Nasz Racibórz 19.04.2024

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.