Piłkarski weekend - wyniki
Końcówka sezonu będzie dla wielu zespołów bardzo ważna. Niektóre z nich nadal nie są pewne swego awansu i ligowego bytu. Będą walczyły do ostatniego spotkania. Tymczasem prezentujemy wyniki spotkań weekendowych i aktualne tabele.
IV liga grupa II
Wyniki:
Gwarek Ornontowice 2:0 Concordia Knurów
MRKS Czechowice-Dz. 2:0 Przyszłość Rogów
GTS Bojszowy 1:3 KS Żory
LKS Czaniec 0:1 Polonia Łaziska Górne
AKS Mikołów 0:0 Zapora Porąbka
Grunwald Ruda Śl. 2:1 Unia Racibórz
Unia Rędziny 0:1 Polonia Marklowice
Rekord Bielsko-Biała 0:0 Górnik Pszów
Tabela: (miejsce, nazwa drużyny, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans)
1.Polonia Łaziska Górne 60 53:13 +40
2.Gwarek Ornontowice 55 46:27 +19
3.MRKS Czechowice-Dz. 52 55:35 +20
4.Przyszłość Rogów 47 47:25 +22
5.Zapora Porąbka 44 35:33 +2
6.LKS Czaniec 42 42:29 +13
7.Rekord Bielsko-Biała 40 44:32 +12
8.Unia Rędziny 39 45:39 +6
9.Grunwald Ruda Śl. 36 35:43 -8
10.GTS Bojszowy 31 36:42 -6
11.KS Żory 31 27:50 -23
12.Polonia Marklowice 29 36:42 -6
13.Unia Racibórz 29 44:61 -17
14.Górnik Pszów 26 34:47 -13
15.AKS Mikołów 23 21:40 -19
16.Concordia Knurów 21 26:68 -42
V liga grupa III
Wyniki:
Górnik Radlin 2:1 LKS 1908 Nędza
Płomień Połomia 0:0 Rymer Rybnik
Start Pietrowice Wlk. 1:2 Naprzód Czyżowice
Czarni Gorzyce 2:2 Gosław Jedłownik
Borowik Szczejkowice 3:2 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia 3:5 Jedność Jejkowice
Naprzód Rydułtowy 8:1 LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia 3:0 Płomień Ochojec
Tabela: (miejsce, nazwa drużyny, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans)
1.Gosław Jedłownik 52 42:17 +25
2.LKS 1908 Nędza 49 58:26 +32
3.Naprzód Rydułtowy 49 53:28 +25
4.Start Pietrowice Wlk. 47 58:50 +8
5.Jedność Jejkowice 42 45:29 +16
6.Płomień Połomia 39 51:35 +16
7.Silesia Lubomia 37 51:39 +12
8.Rymer Rybnik 36 39:46 -7
9.Naprzód Syrynia 31 40:40 0
10.Naprzód Czyżowice 29 43:48 -5
11.LKS Krzyżanowice 29 40:57 -17
12.Borowik Szczejkowice 28 43:53 -10
13.Gwiazda Skrzyszów 24 42:52 -10
14.Czarni Gorzyce 22 27:39 -12
15.Górnik Radlin 21 32:71 -39
16.Płomień Ochojec 15 33:67 -3
A klasa
Wyniki:
Buk Rudy Wielkie 2:0 Czarni Nowa Wieś
LKS Brzezie 2:0 LKS Tworków
Unia Turza Śląska 0:4 Naprzód Zawada
Strzelec Rzuchów 1:6 Rafako Racibórz
KS Kornowac 4:0 Naprzód 37 Krzyżkowice
Ocice Racibórz 4:4 Dąb Gaszowice
KS Kuźnia Raciborska 1:3 LKS Samborowice
LKS Górki Śląskie 2:2 KS 1905 Krzanowice
Tabela: (miejsce, nazwa drużyny, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans)
1.Rafako Racibórz 73 109:18 +91
2.Buk Rudy Wielkie 47 66:32 +34
3.KS 1905 Krzanowice 46 62:45 +17
4.KS Kornowac 43 52:39 +13
5.Dąb Gaszowice 41 63:51 +12
6.Naprzód Zawada 39 50:36 +14
7.Ocice Racibórz 39 60:58 +2
8.Czarni Nowa Wieś 38 45:50 -5
9.KS Kuźnia Raciborska 33 46:47 -1
10.LKS Samborowice 33 53:57 -4
11.LKS Tworków 30 37:46 -9
12.Unia Turza Śląska 30 39:60 -21
13.Naprzód 37 Krzyżkowice 26 33:67 -34
14.LKS Górki Śląskie 24 35:56 -21
15.LKS Brzezie 23 39:70 -31
16.Strzelec Rzuchów 22 43:100 -57
B klasa
Wyniki:
LKS Lyski 3:3 LKS Pawłów
LKS Gamów 0:2 LKS Ruda Kozielska
Płonia Racibórz 1:5 LKS Pstrążna
LKS Studzienna 3:1 Sparta Babice
LKS Zabełków 2:1 LKS Dzimierz
KS Pietraszyn 0:2 Wypoczynek Buków
LKS Siedliska 3:2 LKS 07 Markowice
Odra Nieboczowy 2:1 LKS Chałupki
Tabela: (miejsce, nazwa drużyny, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans)
1.LKS Ruda Kozielska 50 64:35 +29
2.Wypoczynek Buków 50 55:32 +23
3.LKS Studzienna 46 65:42 +23
4.LKS Chałupki 46 52:36 +16
5.Odra Nieboczowy 44 65:50 +15
6.LKS Zabełków 40 56:61 -5
7.LKS Gamów 39 66:60 +6
8.LKS Dzimierz 37 57:43 +14
9.Sparta Babice 36 49:59 -10
10.LKS 07 Markowice 31 44:46 -2
11.LKS Pstrążna 30 49:65 -16
12.Płonia Racibórz 29 54:79 -25
13.LKS Pawłów 28 50:76 -26
14.LKS Siedliska 25 51:71 -20
15.KS Pietraszyn 24 44:59 -15
16.LKS Lyski 23 51:58 -7
C klasa grupa I
Wyniki:
LKS Bieńkowice – LKS Dąb Gaszowice II 7:1
LKS Wojnowice – LKS Grzegorzowice 2:1
LKS Cyprzanów – LKS Olza 4:1
LKS Czernica – LKS Naprzód 32 Syrynia II 3:2
LKS Zryw Rudnik – PAUZA
Tabela: (miejsce, nazwa drużyny, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans)
1. LKS Bieńkowice 32 56:24 +32
2. LKS Rudnik 27 37:18 +19
3. LKS Cyprzanów 25 41:24 +17
4. LKS Gaszowice II 23 38:30 +8
5. LKS Czernica 19 31:35 -4
6. LKS Wojnowice 19 18:39 -11
7. LKS Grzegorzowice 13 25:28 -3
8. LKS Syrynia II 11 30:38 -8
9. LKS Olza 9 14:46 -32
C klasa grupa II
LKS Adamowice – LKS Zgoda Zawada Książęca 4:0
LKS Owsiszcze – LKS Bolesław 2:0
LKS 1908 Nędza II – LKS Raszczyce 2:1
LKS Bogunice – LKS Jankowice 0:2
LKS Górki Śląskie II – LKS Płomień Kobyla – przerwany w 80 minucie z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego
Tabela: (miejsce, nazwa drużyny, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans)
1. LKS Adamowice 40 71:13 +56
2. LKS Owsiszcze 36 49:14 +35
3. LKS Kobyla 43:20 +23
4. LKS 1908 Nędza II 23 39:25 +14
5. LKS Jankowice 21 21:29 -8
6. LKS Zawada Ks. 18 23:33 -10
7. LKS Górki Śl. II 17 19:52 -33
8. LKS Raszczyce 14 19:38 -19
9. LKS Bogunice 11 16:40 -24
10. LKS Bolesław 8 30:57 -27
Grzegorz Piszczan
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany