Smutne obrazki na raciborskim stadionie

Wcześniej były już doniesienia o butelkach po alkoholu na widowniach i dewastacjach przy domku spikera. Teraz doszedł nieporządek na płycie lekkoatletycznego stadionu.
Obiekt w poprzedniej kadencji został zmodernizowany kosztem 11,3 mln zł. Otwarto do wrześniu 2018 r.
Przez weekend pojawili się tu biegacze w imprezie Fun z Easy Run 24 h Non Stop. Jeden z nich przesłał zdjęcia, pokazujące nieporządek wokół obiektu i na jego terenie. W sobotę rano przy wejściu na murawę zalegał kompostownik.
Pisaliśmy w sierpniu: Obiekt przy Zamkowej. Stadion, szalet czy śmietnik miejski?









![Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773918942img-20260319-111956-.jpg)




![Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774016568dsc-1415-.jpg)




![Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774008354img-20260320-111454-.jpg)




































Komentarze (0)
Dodaj komentarz