Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 września 202210:43

10 wyjątkowych gadżetów dla nomadów

Reklama
Polska:

Współcześnie coraz więcej osób pracuje w podróży i nie ma stałego miejsca wykonywania obowiązków. Home office dynamicznie przeobraża się w tzw. work location independent. Tego typu tryb życia wymaga jednak odpowiedniego przygotowania i zaopatrzenia się w gadżety ułatwiające pracę. Jakie są najlepsze urządzenia dla cyfrowych nomadów? Podpowiadamy!

Jeszcze nie tak dawno nomadami określaliśmy koczowników z Afryki i Azji, którzy nie posiadali stałego miejsca zamieszkania. Najczęściej swój tryb życia opierali na działalności turystycznej i transportowej, korzystając np. z możliwości wielbłądów czy koni. Współcześni nomadzi cyfrowi opierają swój byt na pracy zdalnej i korzystają z wielu rozwiązań nowoczesnej technologii. Spotyka się ich coraz częściej, dlatego też proponujemy dla nich różne, ciekawe gadżety.

Dostęp do Internetu to podstawa

Najważniejszą kwestią pracy nomadów cyfrowych jest oczywiście dostęp do Internetu. Bez tego nie będą oni mogli wykonywać zróżnicowanej pracy i wysyłać efektów swoich działań do odbiorców – niezależnie od tego czy pracują w Stanach Zjednoczonych, Europie czy np. na Dalekim Wschodzie. Jak poprawić sygnał sieci internetowej?

Najlepiej wykorzystać w tym celu nowoczesny modem mobilny (polecamy wersję z 5G) wraz ze wzmacniaczem sygnału. Z modemem warto wozić ze sobą organizer na kable i akcesoria, który pomoże uporządkować wszelkie dodatki do pracy urządzenia. Jeżeli pracujemy w krajach anglosaskich – konieczna będzie specjalna przejściówka do gniazdka w celu ładowania różnych urządzeń elektronicznych i elektrycznych.

nomad-dziewczyna

Powyższe urządzenia sprawiają, że pracę grafika, copywritera, pozycjonera, projektanta i wielu innych zrealizujesz z każdego zakątka świata, bez obniżenia jej standardów!

Czytaj więcej: Praktyczne gadżety dla Nomadów

Pamiętaj o relaksie!

Sama praca to nie wszystko! Wśród 10 wymienionych przez nas gadżetów dla nomadów nie może zabraknąć tych, które wpływają na komfort i wypoczynek. Na pewno warto mieć czytnik e-booków. Po pierwsze – przyda się w pracy w przeglądaniu np. fachowej literatury. Po drugie, to świetny sprzęt, aby odpocząć po wykonywaniu obowiązków. Nie zabierzesz ze sobą wszystkich książek, a taki czytnik pozwoli Ci przeczytać każdą lekturę, na jaką masz ochotę.

Do relaksu na pewno przyda się też wydajny tablet, na którym bez problemu obejrzysz wiele filmów czy seriali. W podróż polecamy zabrać ze sobą pojemny power-bank, latarkę czołową ładowaną przez microUSB, a także listwę zasilającą, która ułatwi korzystanie z wielu sprzętów na jednym gniazdku. Do pracy może przydać się także stand na laptopa, który pozwoli korzystać z niego bez bólu pleców np. w podróży.

Jak widzisz, gadżetów dla nomadów cyfrowych jest naprawdę sporo! Wybierz zestaw dla siebie i pracuj tam, gdzie chcesz. Nie musisz się ograniczać. Spokojnie wybierzesz z nich też coś na prezent dla kogoś innego.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na portalu Uzdalnieni.pl

logo-uzdalnieni

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności2 lutego 202315:32

Domowa tężnia i hybrydowe magazynowanie energii. Przegląd projektów w raciborskiej ANS

Domowa tężnia i hybrydowe magazynowanie energii. Przegląd projektów w raciborskiej ANS - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Już siódmy razy studenci IV roku kierunku automatyka i robotyka Instytutu Techniki Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu (wcześniej PWSZ) prezentują publicznie swoje projekty inżynierskie. W tym roku dołączyli do nich studenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

(waw)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.01.2023
30 stycznia 202318:51

Nasz Racibórz 27.01.2023

Nasz Racibórz 20.01.2023
23 stycznia 202309:54

Nasz Racibórz 20.01.2023

Nasz Racibórz 13.01.2023
18 stycznia 202322:57

Nasz Racibórz 13.01.2023

Nasz Racibórz 06.01.2023
8 stycznia 202316:08

Nasz Racibórz 06.01.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.