Interwencja Polsatu o głośnej sprawie Marceliny z Rybnika

- Miały to być wakacje marzeń pięcioosobowej paczki przyjaciół. Niestety wspomnienia z urlopu stały się koszmarem, bo jedna z turystek - 22-letnia pani Marcelina, spadła z dużej wysokości. Wersji tego zdarzenia jest wiele. Nam, dzięki pomocy dziennikarki z Rybnika, udało się dotrzeć do osób, które towarzyszyły jej na urlopie - anonsuje swój materiał redakcja Interwencji Polsatu.
- Zaczęła się pojawiać ta informacja, że Marcelina została zgwałcona. My tę informację sprawdziliśmy. Skontaktowałam się mailowo z dziennikarzem, który tę informację w Bodrum opublikował, on mnie odesłał do agencji prasowej. Na stronie tej agencji tego newsa nie znalazłam, w związku z czym stwierdziliśmy, że my jako redakcja nie będziemy ciągnąć tej historii dalej ze względu na dobro rodziców - mówi Wioletta Klytta-Gańczorz z portalu rybnik.com.pl.
Nam, dzięki współpracy z dziennikarką z Rybnika, udało się skontaktować z koleżankami Marceliny, które poleciały z nią na wakacje. Kobiety postanowiły opowiedzieć przed naszą kamerą, co wydarzyło się na urlopie, który rozpoczął się 7 lipca.
- Wróciliśmy do hotelu. Mateusz powiedział, że idzie porozmawiać z mamą, no i Marcelina wyszła chwilę po nim. Nie chcieliśmy im przeszkadzać, bo wiedzieliśmy, że mają się ku sobie no i po prostu chcieli spędzić sobie razem czas, porozmawiać, pośmiać się. Widzieliśmy, że są na tym tarasie i po jakimś czasie, po jakichś 40 minutach, po godzinie, przybiegł do nas Mateusz, waląc w drzwi i krzycząc, że Marcelina spadła - mówi pani Angelina.
- Powiedział, że siedzieli blisko tego murku i Marcelina chciała wstać. Jak wstawała, to się zachwiała, jeszcze lekko usiadła, przechyliła się do tyłu i spadła - opowiada z kolei pani Natalia.
- Ona uderzyła miednicą najpierw o ziemię, a potem głową. W szpitalu powiedzieli, że jej stan jest krytyczny i że ma połamaną miednicę, ale że kręgosłup jest cały. W pewnym momencie leczenie Marceliny przekroczyło 300 tys. zł. Transport do Polski kosztował 100 tys. - dodaje. Zobacz cały materiał pt.: 22-letnia Marcelina walczy o życie. Co tak naprawdę wydarzyło się w Turcji?

![Zderzenie dwóch samochodów na DK 45 w Raciborzu Sudole [FOTO] Zderzenie dwóch samochodów na DK 45 w Raciborzu Sudole [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770475503631021649-122120989347079676-7477121162547670929-n-.jpg)
![Ekonomik w Rudym Lesie kończy sezon studniówek w powiecie raciborskim [FOTO i WIDEO] Ekonomik w Rudym Lesie kończy sezon studniówek w powiecie raciborskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177054800217704994084j0a6553-.jpg)


![Poprzeczka była wysoko. Racibórz ma swojego finalistę w The Voice Senior TVP! [WIDEO] Poprzeczka była wysoko. Racibórz ma swojego finalistę w The Voice Senior TVP! [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770517031626117226-1510462404414120-3352975014340135653-n-.jpg)
![Ciężarówka przewróciła się na skrzyżowaniu Rudzkiej i Ciechowickiej [FOTO] Ciężarówka przewróciła się na skrzyżowaniu Rudzkiej i Ciechowickiej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770661610img-4990-.jpg)








![Zamkowy wieczór dla koneserów wina [ZAPROSZENIE] Zamkowy wieczór dla koneserów wina [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770464656zrzut-ekranu-2026-02-7-o-12-43-31-.png)







![Sportowe podsumowanie weekendu [FOTO z HLPN] Sportowe podsumowanie weekendu [FOTO z HLPN] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770577537gre04737-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany