Ratusz planuje kanalizację deszczową na ul. Anny

Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą „Budowa sieci kanalizacji deszczowej w ulicy Anny w Raciborzu”.
W ramach zamówienia - jak podano w specyfikacji - należy wykonać projekt koncepcyjny oraz dokumentację projektową na:
1) budowę sieci kanalizacji deszczowej o długości ok. 500 mb wraz z włączeniem w ul. Anny i odprowadzeniem do sieci odbiorczej w ul. Mariańskiej,
2) budowę zbiornika retencyjnego, podziemnego na działce 409/38 wraz z zaprojektowaniem tzw. spowolnienia dla spływu wód opadowych i roztopowych lub zastosowanie innego rozwiązania umożliwiającego retencję wód,
3) przebudowę istniejącego odwodnienia drogi polegającą na podłączeniu istniejących studzienek ulicznych do nowo budowanej sieci deszczowej,
4) przebudowę podłączeń deszczowych do posesji zlokalizowanych przy ul. Anny polegającą na przełączeniu istniejących przykanalików deszczowych do nowo budowanej sieci deszczowej lub budowę nowych przyłączy

![Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1718734316-dsc1592-easy-resize-com-.jpg)





![Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1752733214473090246-9220030134685296-7074520657951529944-n-.jpg)








![Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763764178gre02039-.jpg)


































Komentarze (0)
Dodaj komentarz