Poprawi się bezpieczeństwo na przejściu dla pieszych na DK45 w Raciborzu

- Wybraliśmy również najkorzystniejszą ofertę na zaprojektowanie i wykonanie robót poprawiających bezpieczeństwo ruchu drogowego na DK45 w Raciborzu - informuje katowicki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Spośród dwóch złożonych ofert, najkorzystniejszą (o wartości 239 850 zł) przedstawiła firma Inżynieria Ruchu Drogowego z Częstochowy. Wykonawca zaoferował również skrócenie okresu realizacji o dwa miesiące. Tym samym realizacja zadania powinna zakończyć się do czterech miesięcy od momentu podpisania umowy.
W Raciborzu w ciągu DK45, w rejonie ulic Bojanowskiej i Floriana, powstanie sygnalizacja świetlna wzbudzana na przejściu dla pieszych wraz z doświetleniem przejścia. Wybudowane zostanie także dojście do przejścia dla pieszych.



















![Zgrana Paczka Cup 2026. Turniej partnerski w Zawadzie Książęcej [FOTO] Zgrana Paczka Cup 2026. Turniej partnerski w Zawadzie Książęcej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783260163photo-39-z-61-.jpg)








![Rodzinny festyn zamiast turnieju. Kuźnia Raciborska postawiła na wspólną zabawę [FOTO] Rodzinny festyn zamiast turnieju. Kuźnia Raciborska postawiła na wspólną zabawę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783256306photo-33-z-34-.jpg)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz