Pałacyk Strzelecki RAFAKO nie jest aktualnie przewidziany do sprzedaży

- Wystawiono go na sprzedaż na początku procesu restrukturyzacji, jednak oferta została wycofana i obecnie obiekt nie jest na sprzedaż - informuje Jacek Balcer, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Rzecznik Prasowy Grupa Kapitałowa RAFAKO.
- Niestety, biura nieruchomości z opóźnieniem reagują na przekazywane im w tym zakresie informacje albo zaciągają z sieci ogłoszeń innych biur dawno nieaktualne informacje. Dlatego uprzejmie proszę o usunięcie tego artykułu jako wprowadzającego w błąd Czytelników - z poważaniem Jacek Balcer, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej.
Czytaj: Pałacyk przy Rafako wystawiony na sprzedaż
Od redakcji. Oferta sprzedaży znalazła się w portalu otodom.pl od RE/MAX Polska - Międzynarodowa Sieć Biur Nieruchomości. Została tu umieszczona 9 czerwca 2022 r. Informacja na portalu została podana na podstawie dostępu do oferty 13 czerwca 2022 r. Za 1096 m² zabudowanej nieruchomości zażądano 7 500 000 zł (6 843 zł/m²).




![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)





![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)

































Komentarze (0)
Dodaj komentarz