Plac zabaw w parku Roth będzie miał więcej urządzeń

Urząd Miasta ogłosił już przetarg na wykonanie zadania, wskazując o jakie urządzenia chodzi. Można je zobaczyć w galerii.
Przedmiotem zamówienia pod nazwą "Doposażenie placu zabaw w Parku im. Miasta Roth w Raciborzu" jest dostawa i montaż urządzeń placu zabaw, a także wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku w obszarze strefy bezpiecznej poszczególnych urządzeń o grubości min. 20 cm. Zamawiane urządzenia to: sieć wspinaczkowa, podwójna równoważnia, tor szczudłowy, piaskownica oraz urządzenie zabawowe - wspinaczkowe „liść”.
Ogłoszono też przetarg na wyłonienie wykonawcy renowacji placu zabaw od strony ul. Solnej w Szkole Podstawowej nr 4. Przedmiot zamówienia obejmuje wymiana zniszczonej nawierzchni sztucznej na nową na istniejącym podłożu na powierzchni 285,4 m2. Nową nawierzchnię w kolorze ceglastym należy wykonać z poliuretanu wylewanego typu SRB /EPDM, o grubości spełniającej wymogi spełniające HIC min. 2,1m dla urządzeń zabawowych.







![Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1718734316-dsc1592-easy-resize-com-.jpg)





![Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1752733214473090246-9220030134685296-7074520657951529944-n-.jpg)





















![Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763764178gre02039-.jpg)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz