Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 czerwca 202212:32

Kiedyś Cię Znajdę - Reni Jusis na plaży i pytanie o najlepszą miejscówkę na koncert gwiazd w Raciborzu [SONDA]

Kiedyś Cię Znajdę - Reni Jusis na plaży i pytanie o najlepszą miejscówkę na koncert gwiazd w Raciborzu [SONDA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Kiedyś Cię Znajdę czy Zakręcona to dwa przeboje, z których znana jest Reni Jusis, jedyna gwiazda tegorocznych Dni Raciborza. Koncert odbył się na plaży w parku Zamkowym. Czy to dobre miejsce na takie wydarzenie? Zagłosujcie w sondzie.

Dni Raciborza miały inną niż zwykle formułę - koncerty w zabytkowym sądzie krajowym przy Wojska Polskiego oraz w starych wodociągach, udana potańcówka przy Tęczowej oraz dwa weekendowe dni na plaży w parku Zamkowym. Reni Jusis to jedyna gwiazda większego formatu, jaka zawitała do naszego miasta w czerwcu. Fun nad Odrą - jak przyznano - to tęsknota za INTRO Festivalem, a plaża to dobre miejsce na elektroniczny chillout.

Wśród widzów, stojących obok plaży, z dala od piasku, gdzie bawiło się sporo dzieci, nie brakowało jednak głosów, że nie było to najlepsze miejsce na takie wydarzenie.

Gdzie więc w Raciborzu powinny się odbywać koncerty gwiazd?

Autor: red., fot. Jan Ptak, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.