Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 maja 202217:38

Jak sprawdzić czy mąż Cię zdradza?

Jak sprawdzić czy mąż Cię zdradza? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Podejrzewasz, że mąż nie jest Ci wierny? Późne powroty z pracy, głuche telefony o dziwnych porach, coraz rzadsze chwile małżeńskiej intymności — to mogą być czerwone flagi sugerujące, że podejrzenia te mogą być słuszne. Ale podejrzenia to przecież nie to samo, co absolutna pewność, że dochodzi do małżeńskiej nielojalności. Jak sprawdzić, czy mąż Cię zdradza?

Zaufaj swojej intuicji

Mówi się, że kobieca intuicja jest niezwykle rozwinięta. Nic więc dziwnego, że jeśli zauważysz zmiany w zachowaniu męża, sugerujące, że Was dwoje to nie wszystkie intymne relacje, które mają aktualnie miejsce w Waszym małżeństwie, to scenariusze, które podpowiada Ci wyobraźnia, mogą przyprawiać o zawrót głowy. Pragnienie natychmiastowego poznania prawdy jest zrozumiałe. Zdrada jest jednym z najbardziej obciążających emocjonalnie zranień, jakie możemy doznać od najbliższej osoby, szczególnie jeśli z naszej strony uczucie do partnera jest wciąż gorące. Chociaż chęć przejrzenia rzeczy osobistych męża, jego telefonu komórkowego, zerknięcie do korespondencji czy wręcz śledzenie małżonka mogą wydawać się kuszące, warto opanować nieco emocje. Powyższe zachowania to tak zwane działanie w afekcie, które z moralnego punktu widzenia pozostawia wiele do życzenia. Zdrada oczywiście również nie jest przejawem lojalności, jednak nie powinna być ona usprawiedliwieniem naruszania czyjejś prywatnej sfery. Odpowiedz sobie szczerze — czy byłabyś w stanie spojrzeć w lustro wiedząc, że jako żona postąpiłaś nie fair, szperając w prywatnych rzeczach męża? Pewnie nie. Na szczęście wcale nie musisz naruszać osobistej przestrzeni partnera, by dociec prawdy. Od czego jest agencja detektywistyczna? To sposób na to, by powiedzieć swojej intuicji: sprawdzam, a jednocześnie mieć czyste sumienie i nie musieć posuwać się do "zazdrosnych" zachowań.

Detektyw prawdę Ci powie

Dzięki wynajęciu detektywa możesz potwierdzić lub rozwiać swoje podejrzenia. Ci, którzy uznają zdradę za wystarczający powód do unieważnienia małżeństwa, bardzo często wynajmują detektywa, ponieważ zgromadzone przez niego dowody mogą być kluczowe podczas sprawy rozwodowej. Co więcej, w szczególnych przypadkach Sąd ma prawo zwolnić detektywa z tajemnicy zawodowej i dopuścić go do zeznań jako świadka. W takiej sytuacji zyskałabyś dodatkową osobę po swojej stronie. Biuro detektywistyczne posiada specjalistyczne narzędzia, dzięki którym dociekanie z kim, kiedy i w jakich celach spotyka się Twój mąż przestaje być wyzwaniem, a staje się rutynowym zadaniem, wykonywanym nie po raz pierwszy przy tego typu sprawach, więc i popartym doświadczeniem. Takie doświadczenie posiada np. Detektyw Sektor, którego ofertę można poznać na stronie https://detektyw-sektor.pl/. Dzięki profesjonalnej pomocy masz szansę dowiedzieć się co robi Twój mąż w czasie, kiedy powinien być w pracy, przebywać na delegacji albo na spotkaniu w pubie. Sprawisz czy ten ciągle dzwoniący numer telefonu opisany jako „Piotr” nie należy czasem do pięknej blondynki o imieniu Anna... Przed detektywami nic się nie ukryje.

Testerki wierności w akcji

Mówi się, że okazja czyni złodzieja. Podobnie jest z wiernością — stworzenie dogodnej okazji do skradzenia serca może dać odpowiedź, czy mamy do czynienia z kimś, kto chętnie wykazuje się brakiem lojalności, czy też z kimś trzymającym na wodzy swoje libido. Agencja detektywistyczna Spark oferuje między innymi testowanie wierności. Atrakcyjna pani w typie Twojego męża może na Twoje zlecenie przetestować siłę wierności Twojej drugiej połówki. Mąż nie dowie się ani o tym, że został poddany testowi, ani o tym, że to Ty jesteś zleceniodawcą. Testowanie wierności uzasadnione jest szczególnie wtedy, kiedy masz podejrzenie, że ewentualne zdrada, o którą podejrzewasz partnera, nie jest jednorazowa, a tak zwanych skoków w bok może być więcej.

Jeśli chciałabyś sprawdzić wierność swojego męża, nie działaj pochopnie. Uciekanie się do szpiegowania męża czy myszkowania w jego prywatnych rzeczach mogą tylko narobić Ci kłopotów. Niewierni mężowie, próbując bronić się, wyprowadzają sam fakt złamania prywatności na piedestał, odsuwając tym samym kwestię własnej winy w kontekście zdrady. Profesjonalny detektyw może wyręczyć Cię w dochodzeniu do prawdy i zebrać dowody, które potem będziesz mogła okazać w Sądzie.

 

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności27 czerwca 202216:37

Tragedia na stacji w Bohumínie. Opóźnienia w Polsce [FOTO]

Tragedia na stacji w Bohumínie. Opóźnienia w Polsce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Zderzenie dwóch pociągów na stacji w czeskim Bohumínie, tuż przy granicy z Polską.

red., fot. dicr.cz
Reklama
Aktualności27 czerwca 202209:20

AMG Railing Sp. z o.o. zatrudni specjalistę ds. kadr i płac

AMG Railing Sp. z o.o. zatrudni specjalistę ds. kadr i płac - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W AMG Railing sp. z o.o. projektujemy i produkujemy światowej klasy balustrady całoszklane, szczebelkowe i poręcze.

 

materiał partnerski
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności28 czerwca 202216:24

Po Wosiówce Swobodówka? Radny Bolik pytał o północno-zachodnią obwodnicę Raciborza

Po Wosiówce Swobodówka? Radny Bolik pytał o północno-zachodnią obwodnicę Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
11
Powiat:

Po tym jak Eko-Okna nie zgodziły się na finansowanie przebiegu północno-zachodniej obwodnicy Raciborza w przebiegu od Rudnika to Żerdzin, istnieje ryzyko, że rząd cofnie 72 mln dotacji na to przedsięwzięcie. Problem poruszył na sesji Rady Powiatu radny Szymon Bolik z PiS.

(waw)
Aktualności28 czerwca 202217:53

Komisja rewizyjna negatywnie o wykonaniu budżetu Raciborza. Może to otworzyć drogę do referendum

Komisja rewizyjna negatywnie o wykonaniu budżetu Raciborza. Może to otworzyć drogę do referendum - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
32
Powiat:

Komisja Rewizyjna Rady Miasta negatywnie zaopiniowała wykonanie budżetu Raciborza za 2021 rok oraz wniosła o nieudzielenie prezydentowi Dariuszowi Polowemu absolutorium. Jeśli większość radnych będzie ZA otworzy to drogę do referendum w sprawie odwołania prezydenta.

red.
Reklama
Reklama
Kultura i edukacja28 czerwca 202209:02

Raciborskie bulwary utoną w kubańskich rytmach

Raciborskie bulwary utoną w kubańskich rytmach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
RCK, fot. arch. portalu
Reklama
Aktualności27 czerwca 202216:25

Baciary wystąpią w AqauBraxie w Szymocicach

Baciary wystąpią w AqauBraxie w Szymocicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Żyje się tylko raz - ten hit w ramach letniej Summer Party zabrzmi w ośrodku wypoczynkowym już 2 lipca.

red.
Aktualności28 czerwca 202214:58

Raciborska porodówka zaprasza na dzień otwarty

Raciborska porodówka zaprasza na dzień otwarty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Zespół Oddziału Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Rejonowego w Raciborzu wraz z Dyrekcją Szpitala i Starostwem Powiatowym przygotowują „Dzień Otwarty Raciborskiej Porodówki”. Impreza odbędzie się w sobotę 16.07.2022 r. w godzinach 10:00-18:00.

Szpital Rejonowy
Reklama
Reklama
Aktualności27 czerwca 202209:40

Raport 998. Czad przy Drzymały i Kościuszki

Raport 998. Czad przy Drzymały i Kościuszki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dwanaście interwencji odnotowali strażacy z PSP i okolicznych jednostek OSP w okresie od piątku do niedzieli. Wśród nich znalazły się działania związane z tlenkiem węgla, plamami oleju i zwierzęciem w opresji. Sprawdź szczegóły.

red.
Reklama
Aktualności27 czerwca 202216:54

Oprócz chęci do pływania, mamy pociąg do czytania!

Oprócz chęci do pływania, mamy pociąg do czytania! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Nie tylko szanty i pływadła, ale także książki były bohaterami tegorocznego Festiwalu Górnej Odry w Raciborzu! Dlatego też raciborska biblioteka włączyła się w organizację tego niezwykłego wydarzenia.

Biblioteka Racibórz, fot. główne Jan Ptak
Reklama
Reklama
Aktualności27 czerwca 202214:21

Marzysz o wyjątkowej przygodzie? Ruszaj z nami do Gruzji na kameralną wyprawę życia!

Marzysz o wyjątkowej przygodzie? Ruszaj z nami do Gruzji na kameralną wyprawę życia!  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Myślisz o czymś wyjątkowym? Chcesz poczuć klimat surowego Kaukazu, poznać smak wybornych win z Kachetii, zwiedzić skalne miasta i zobaczyć półmrok starych monastyrów? Poznaj z nami Gruzję i Swanetię.

materiał partnerski
Reklama
Aktualności29 czerwca 202209:36

Samorządy w szoku. Dowiedziały się, ile ma kosztować prąd w 2023 r.

Samorządy w szoku. Dowiedziały się, ile ma kosztować prąd w 2023 r. - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
14
Polska:

Prezydenci, burmistrzowie i starostwie, którzy pod przewodnictwem Kędzierzyna-Koźla tworzą grupę zakupową, dowiedzieli się właśnie, ile ma kosztować energia elektryczna w 2023 r. W grupie jest też powiat raciborski.

red.
Aktualności27 czerwca 202212:04

Najdroższy aparat w historii fotografii. Z dziejami marki związany jest raciborzanin!

Najdroższy aparat w historii fotografii. Z dziejami marki związany jest raciborzanin! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Zabytkowa Leica z legendarnej serii O Oskara Barnacka sprzedana za 15 mln dolarów! To najdroższy aparat w historii fotografii! Niewielu pamięta, że markę Leica współtworzył wybitny konstruktor obiektów Max Berek z Raciborza.

opr. waw, fot. Leitz Photographica Auction
Reklama
Reklama
Aktualności27 czerwca 202210:24

Dodatkowe miliony na Raciborską Alma Mater

Dodatkowe miliony na Raciborską Alma Mater - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
4
materiał nadesłany/Biuro Poselskie M. Wosia
Reklama
Aktualności28 czerwca 202211:56

Lipiec w Krainie Janosika!

Lipiec w Krainie Janosika! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Klub Podróżnika ORINOKO zaprasza na letnią wycieczkę śladami Juraja Janosika na Słowacji. W programie m. in. słynne Janosikowe Diery w Terchovej, spływ Wagiem oraz urokliwa wieś Cičmany!

 

materał partnerski
Aktualności28 czerwca 202215:03

Przydomowa oczyszczalnia – rusza pilotażowy program WFOŚiGW w Katowicach

Przydomowa oczyszczalnia – rusza pilotażowy program WFOŚiGW w Katowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Od 1 lipca 2022 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpocznie przyjmowanie wniosków w ramach Pilotażowego Programu „Przydomowa oczyszczalnia”. Jest on skierowany do właścicieli i współwłaścicieli nieruchomości na terenie województwa śląskiego. Dotacja wyniesie do 8 tys. zł, a na cały Program Fundusz przeznaczy 1 mln zł. Wnioski można składać do końca tego roku.

WFOŚiGW, fot. biologiczni.pl
Reklama

Partnerzy portalu

Fundusz Górnośląski
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport28 czerwca 202219:43

Kolejny rajd rowerowy już w niedzielę

Kolejny rajd rowerowy już w niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
OSiR Racibórz, fot. pexels.com/Mabel Amber
Aktualności27 czerwca 202216:30

Praca dla specjalisty ds. sprzedaży

Praca dla specjalisty ds. sprzedaży - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Firma Hermon z siedzibą w Raciborzu zatrudni: Specjalista ds. sprzedaży

materiał partnerski
Reklama
Aktualności29 czerwca 202208:47

Kalendarium imprez w Raciborzu [LIPIEC]

Kalendarium imprez w Raciborzu [LIPIEC] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.06.2022
22 czerwca 202219:38

Nasz Racibórz 17.06.2022

Nasz Racibórz 10.06.2022
22 czerwca 202219:37

Nasz Racibórz 10.06.2022

Nasz Racibórz 03.06.2022
7 czerwca 202219:58

Nasz Racibórz 03.06.2022

Nasz Racibórz 27.05.2022
1 czerwca 202219:57

Nasz Racibórz 27.05.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.