Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 maja 202216:07

Jak zabezpieczyć dom i mienie przed silnym wiatrem?

Reklama
Polska:

Pogoda w naszym kraju staje się coraz bardziej nieprzewidywalna. Wichury oraz porywiste wiatry coraz częściej sieją spustoszenie. dachy, ocieplenia oraz inne elementy domów są zrywane przez porywisty wiatr. Dzisiaj podpowiemy Ci jak zabezpieczyć się przed działaniem sił natury.

Czasem nawet najbardziej solidna konstrukcja nie wytrzymuje naporu sił natury. W takim wypadku od finansowych skutków ich działania może uchronić Cię polisa ubezpieczeniowa. Dlatego też warto wiedzieć jak wybrać właściwą oraz na co zwrócić uwagę.

Ubezpieczenie domu. Dlaczego warto o nie zadbać?

Co tak naprawdę daje ubezpieczenie domu lub mieszkania? Skoro nie jest ono obowiązkowe, czy warto je w ogóle wykupywać? Z takimi wątpliwościami mierzy cię codziennie wiele osób. Możemy je rozwiać i stwierdzić, że ubezpieczenie domu lub mieszkania to bardzo dobry pomysł. Ma ono kilka kluczowych zalet. Po pierwsze w sytuacji, gdy dom zostanie zniszczony lub uszkodzony w ramach zdarzenia objętego ubezpieczeniem, koszty napraw poniesie ubezpieczyciel.

Po drugie ubezpieczyć możesz nie tylko dom lub mieszkanie, ale także przynależne do niego pomieszczenia. Jeżeli posiadasz garaż, piwnicę lub miejsce parkingowe, one także zostaną objęte ochroną. Taka polisa pozwoli Ci skupić się na szybkim usunięciu szkód, zamiast na poszukiwaniu potrzebnych do tego środków pieniężnych.

Jak wybrać odpowiednią polisę, chroniącą m.in. przed skutkami wiatru?

By wybrać odpowiednie ubezpieczenie, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę. Po pierwsze przyjrzyj się zapisom dotyczącym zakresu ochrony danej polisy. Na rynku spotkasz polisy chroniące od ryzyk nazwanych oraz All Risk. Te pierwsze oferują ochronę tylko w przypadku zdarzeń opisanych w OWU, natomiast te drugie praktycznie w każdym wypadku (oczywiście za wyjątkiem wyłączeń wskazanych w OWU. 

Zwróć także uwagę na wyłączenia, może się bowiem okazać, że dana polisa ma ich bardzo dużo, przez co nie jest ona dostosowana do Twoich potrzeb. Wyłączenia znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Powinieneś się z nimi zapoznać, zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie "DOM" w LINK4! 

Ubezpieczenie domu w LINK4 to bardzo dobry wybór dla osób poszukujących wygodnej, elastycznej i atrakcyjnej cenowo polisy. Nasze ubezpieczenie ma wiele zalet, w tym m.in. możliwość skorzystania z kalkulatora ubezpieczeń online. Dzięki niemu w bardzo prosty sposób obliczysz wysokość składki. Do tego oferujemy szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej. Poza samą nieruchomością możesz zabezpieczyć mienie znajdujące się w domu lub mieszkaniu oraz także stałe elementy, takie jak glazurę, czy też armaturę łazienkową.

W skład polisy mieszkaniowej wchodzi również pakiet assistance. W jego ramach zyskujesz szeroki zakres pomocy w wielu sytuacjach awaryjnych, w tym dostęp do usług wielu przydatnych w domu specjalistów, takich jak hydraulik czy elektryk.

Ubezpieczanie domu. O tym warto pamiętać

Ubezpieczenie nieruchomości to doskonały sposób na zapewnienie sobie środków na remont lub usunięcie uszkodzeń, gdy dom zostanie zniszczony np. przez silny wiatr lub wichurę. Z naszego artykułu dowiedziałeś się, na co zwrócić uwagę i jakie zalety ma takie rozwiązanie. A w poszukiwaniu odpowiedniego ubezpieczenia dla Twojego domu, zapraszamy do LINK4. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje. Możesz też kupić polisę online. Nie zwlekaj i już dziś przekonaj się, ile możesz zyskać!

Ubezpieczenie nieruchomości w LINK4. Szczegółowe informacje o produkcie, limitach i wyłączeniach sprawdź w OWU DOM dostępnym na www.link4.pl 

Artykuł powstał we współpracy z LINK4.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport4 grudnia 202221:58

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh), fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności5 grudnia 202210:24

Droga z Pogrzebienia do Lubomi z szansą na remont

Droga z Pogrzebienia do Lubomi z szansą na remont - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
red., fot. arch. portalu/K. Kubik
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Nasz Racibórz 11.11.2022
16 listopada 202221:26

Nasz Racibórz 11.11.2022

Nasz Racibórz 04.11.2022
8 listopada 202219:20

Nasz Racibórz 04.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.