Aktualności9 maja 202212:02
48-latka ledwo stała na nogach

0
Reklama
Racibórz:
W miniony weekend raciborscy policjanci w trakcie wykonywania obowiązków służbowych ujawnili 6 nietrzeźwych kierowców.
Niechlubna rekordzistka kierowała fiatem panda w sobotę, 7 maja bieżącego roku około godziny 10:55 w Raciborzu na ulicy Jana Karola Chodkiewicza. Po przebadaniu alkomatem w organizmie miała prawie 3,5 promila alkoholu. Dalszy los nieodpowiedzialnej kobiety leży teraz w rękach sądu.






![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)



![Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783963748zrzut-ekranu-2026-07-13-o-19-28-36-.png)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz