Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 maja 202211:44

Kiedy pozabankowa pożyczka długoterminowa może być lepszym rozwiązaniem od kredytu?

Reklama
Polska:

Pożyczki pozabankowe z długim terminem płatności to często jedyna forma uzyskania pożądanego finansowania w szczególności dla osób z problemami pieniężnymi. Coraz częściej są one wykorzystywane zamiast klasycznych kredytów i cieszą się zwiększonym zainteresowaniem wśród osób niemogących go dostać w tradycyjnej formie. Zatem czy pożyczka taka może być lepszym rozwiązaniem niż standardowe obciążenie?

Czym jest pożyczka długoterminowa?

Termin pożyczka długoterminowa stosuje się do zdefiniowania produktu finansowego, w małej kwocie i jak najkrótszym czasie spłaty, udzielanego przez różnorodne instytucje pozabankowe. Najczęściej dotyczy on chwilówek, które mimo nazwy są także udzielane na dłuższy okres spłaty, również na kilka lat. Dodatkowo mogą obejmować większe kwoty nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Takie finansowanie można uzyskać dużo prościej i łatwiej niż tradycyjny kredyt, gdyż nie potrzeba uzyskiwać aż tylu formalności, a cel wydatkowania jest całkowicie dowolny. Dzięki temu szansa otrzymania pożyczki jest większa i możliwa do realizacji nawet dla osób zadłużonych lub z mało pozytywną historią kredytową.

Jakie są plusy pożyczki pozabankowej długoterminowej?

Przede wszystkim ogromnym plusem pożyczki długoterminowej pozabankowej jest brak określonej zdolności kredytowej. Wymagana jest ona szczególnie przy tradycyjnych kredytach, co wiąże się ze sprawdzaniem wielu aspektów, które nie zawsze są pozytywnie oceniane przy rozpatrzeniu wniosku. Jednak warto zauważyć, iż brak ocen i wytycznych może skutkować większym oprocentowaniem lub naliczanymi kosztami dodatkowymi. Innym plusem jest możliwość otrzymania pożyczki o niskiej kwocie, ale długim terminie płatności, pozwalającej na zachowanie płynności finansowej i nieobciążanie domowego budżetu za wysokimi spłatami. Ciekawymi rozwiązaniami są także instytucje finansowe oferujące pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo, sprawiając, że całkowite zobowiązanie nie będzie posiadało nadprogramowych kosztów. Niezwykle istotnym plusem w przypadku takich finansowań jest niewykluczanie osób zadłużonych z tej formy wsparcia, czego nie można uzyskać przy kredycie w banku.

Czy zadłużeni mogą dostać pożyczkę długoterminową i jakie muszą spełnić warunki?

Pożyczki długoterminowe to bardzo ciekawe rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują zastrzyku gotówki, jednak są zadłużeni. W takiej sytuacji instytucje pozabankowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i stworzyły możliwość otrzymania tej formy wsparcia bez wygórowanych okoliczności. Mimo braku dokładnego sprawdzania klientów w Biurze Informacji Kredytowej i Krajowym Rejestrze Długów, parabanki lub firmy pożyczkowe wymagają innego zabezpieczenia w postaci gwarantu, lub nawet hipoteki. By otrzymać pożyczkę odpowiednie dokumenty i wnioski złożyć można zarówno tradycyjnie fizycznie, jak i przez internet. W przypadku chęci uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy udać się na stronę https://eurocent.pl/pozyczki-dlugoterminowe/, która to przedstawia artykuły i odpowiedzi na wszelkie pytania związane z tą formą pomocy.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 listopada 202210:58

Raciborski urząd dał im po 30 tys. zł na biznes. W co zainwestowali?

Raciborski urząd dał im po 30 tys. zł na biznes. W co zainwestowali? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(waw), fot. pixabay.com/mwitt1337
Sport27 listopada 202217:58

Mistrz Gromdy w Brooklyn Gym w Raciborzu

Mistrz Gromdy w Brooklyn Gym w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
mat. nadesłany
Reklama
Aktualności28 listopada 202215:46

Dariusz Rosati odwiedzi Racibórz

Dariusz Rosati odwiedzi Racibórz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
14
fot. Dariusz Rosati/FB
Sport27 listopada 202220:12

Goli i emocji co niemiara. Niedziela w HLPN [FOTO i WIDEO]

Goli i emocji co niemiara. Niedziela w HLPN [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W niedzielę, 27 listopada, w hali OSiR przy Łąkowej rozegrano siedem spotkań Halowej Ligi Piłki Nożnej. Trzy pojedynki drugoligowe oraz cztery pierwszej ligi. Goli i emocji nie brakowało. Sprawdź, kto okazał się lepszy.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Nasz Racibórz 11.11.2022
16 listopada 202221:26

Nasz Racibórz 11.11.2022

Nasz Racibórz 04.11.2022
8 listopada 202219:20

Nasz Racibórz 04.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.