Aktualności30 kwietnia 202210:47
Starocie i konie. Kwietniowy targ w Pietrowicach Wielkich

0
Reklama
Pietrowice Wielkie:
Dzisiejszy targ koński i staroci w Pietrowicach Wielkich odwiedziło więcej niż zwykle hodowców koni. Było w czym wybierać na stoiskach ze szpargałami, starociami i antykami.
Comiesięczny targ, zlokalizowany w centrum Pietrowic Wielkich, cieszy się już sporą liczbą sprzedawców i kupujących. Dziś, 30.04., większa niż poprzednio była strefa drobnego inwentarza. Przyjechali hodowcy koni i rolnicy, oferujący m.in. ziemniaki. Być może targ nabierze rozpędu w maju i aż się prosi, by mocniej zaznaczyć obecność sprzedawców nowalijek, owoców, warzyw, a także kwiatów oraz sadzonek, tak jak to było w poprzedni weekend na zamku w Raciborzu. Widać, że targi wracają do łask, a pietrowicki ma dobrą infrastrukturę. Zapraszamy na krótki spacer wideo.


















![Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779971745dsc-3453-.jpg)





![Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779992078img-1823-.jpg)












![Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779964784dsc-8648-.jpg)





























Komentarze (0)
Dodaj komentarz