Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 kwietnia 202212:23

Toy Store - wymiana ubranek i zabawek dziecięcych

Toy Store - wymiana ubranek i zabawek dziecięcych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Nie trzeba kupować ciągle nowych ubrań i zabawek dla rosnącego jak na drożdżach malucha. Możesz wymieniać się z innymi rodzicami. To ekologiczne, ekonomiczne, modne i bardzo łatwe. W sobotę 23 kwietnia taka wymiana odbędzie się w Bibliotece na Ostrogu.

„Toy Store” to kontynuacja „Ciuchowiska”, które w marcu po raz pierwszy zorganizowała Filia nr 2 Ostróg Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu. Podczas „Ciuchowiska”, wśród bibliotecznych regałów zawisły głównie damskie ubrania – w świetnym stanie, gotowe do służenia kolejnym osobom. Na wieszakach znalazły się niezłe perełki, których na próżno szukać w zwykłych sieciowych sklepach odzieżowych. Tym razem wymiana dotyczyć będzie ubranek i zabawek dziecięcych.

Zasady uczestnictwa w akcji:
• Ograniczona ilość rzeczy do wymiany: max 20 ubrań, 10 zabawek.
• Rzeczy na wymianę powinny być w dobrym stanie, wyprane, czyste i kompletne.
• Organizator zapewnia do ekspozycji rzeczy stoły. Uczestnicy mogą korzystać z przyniesionych ze sobą stojaków i wieszaków.
• Uczestnik jest zobowiązany do zabrania rzeczy, które nie podległy wymianie.

„Toy Store - wymiana ubranek i zabawek dziecięcych”, 23 kwietnia, od godziny 10.00 do 14.00, Biblioteka, Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12

Autor: Biblioteka Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport18 grudnia 202520:53

Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO]

Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W czwartek, 18 grudnia, scena Raciborskiego Centrum Kultury wypełniła się emocjami. Tym razem nie za sprawą spektaklu teatralnego czy występu kabaretowego, lecz pierwszej w historii gali sportowej MKS Unii Racibórz. Wydarzenie stało się okazją do podsumowania mijającego roku, uhonorowania zawodników oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy na co dzień wspierają funkcjonowanie i rozwój klubu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.