Zielono mi! Trzecia edycja konkursu w Raciborzu

- Ruszyła III edycja konkursu "Zielono mi"! To kolejna szansa by pochwalić się swoim zielonym zakątkiem i wygrać atrakcyjne nagrody. Pula nagród wynosi w tym roku 10 000 zł - informuje ratusz.
Zgłoszenia do udziału w konkursie uczestnicy mogą dokonać za pośrednictwem poczty, poczty elektronicznej, kuriera lub osobiście w terminie od dnia ogłoszenia konkursu do dnia 4 lipca 2022 r. do godziny 15:00.
Do udziału w konkursie urząd zaprasza pełnoletnich mieszkańców miasta, placówki oświatowe, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz firmy mające zgłoszoną działalność gospodarczą na terenie miasta Racibórz.
W tym roku przewidziano następujące kategorie konkursowe:
1)Najpiękniejszy balkon/taras/loggia,
2) Okno,
3) Ogrody przy budynkach wielorodzinnych,
4) Ogrody przydomowe,
5) Ogrody w miejscu pracy,
6) Zielona rewitalizacja,
7) Wyróżniające się zielone przestrzenie wspólne.
Tak było w 2021 roku Zielono mi. Na Rynku wręczono nagrody i wyróżnienia


![Ostatnie pożegnanie śp. Ryszarda Mularczyka na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO] Ostatnie pożegnanie śp. Ryszarda Mularczyka na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784827405bez-nazwy-107-.jpg)























![Dariusz Prus nowym wicewójtem gminy Nędza [WIDEO] Dariusz Prus nowym wicewójtem gminy Nędza [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784722557dsc09484-jpg-.jpg)
























Komentarze (0)
Dodaj komentarz