Piotr Żurawik wystąpił w Ninja Warrior Polska

Raciborzanin wystąpił w 2. odcinku piątej serii sportowego show Polsatu. Udało mu się pokonać cały tor z wyjątkiem krzywej ściany.
Etap składał się z następujących przeszkód: Lot tarzana na trapezie, Zjazd na chustach, Latające koła/przejście węża, Huśtawka skrzydłowa, Wirujący wał/Obręcze, Krzywa ściana. Piotr Żurawik, były zapaśni a dziś trener i nauczyciel, sprawnie pokonał wszystkie przeszkody, ale, niestety, nie udało się wejść na krzywą ścianę.
Występu raciborzanina nie pokazano w Polsacie, ale można go obejrzeć w aplikacji Ninja Warrior na telefonie komórkowym.
Można było natomiast obejrzeć występ Igora Fojcika z Rybnika, który w czwartej edycji wspinał się na Górę Midoriyama.







![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)




![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)
![Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765394259img-1624-.jpg)






































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany