Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności7 lutego 202209:23

Lokal przy ul. Warszawskiej wraca na rynek nieruchomości pierwszy raz po 12 latach

Lokal przy ul. Warszawskiej wraca na rynek nieruchomości pierwszy raz po 12 latach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Iwestycja w nieruchomości to bezpieczna przystań dla kapitału, skutecznie chroniąca Twoje oszczędności przed skutkami inflacji. Szczególnie mocno doceniane w obecnej sytuacji gospodarczej.



Jeśli szukasz okazji, aby uciec przed inflacją lub poszukujesz interesującej nieruchomości oferującej rosnący zwrot z inwestycji – to lokal inwestycyjny przy ulicy Warszawskiej jest dla Ciebie.

Stanowi nowoczesną formę inwestowania i doskonałą lokatę kapitału o powierzchni 40 m2 i znajduje się w ciekawej okolicy, obok kompleksu mieszkalno-handlowego "City-Center". Posiada wydzieloną część socjalną, łazienkę oraz część magazynową (przynależna piwnica).

Lokal posiada odrębną księgę wieczystą. Dodatkowo posiada ekspertyzę dotyczącą adaptacji pomieszczeń na lokal handlowo-spożywczy.

Tym samym, lokalizacja doskonała na gabinet lekarski, kosmetyczny lub odnowy estetycznej, jak również na biuro, punkt handlowo-spożywczy czy salkę szkoleniową.

Lokal możesz też łatwo zaaranżować w przestrzeń odpowiednią dla Ciebie.

Oto kilka przykładowych aranżacji z ostatnich kilkunastu lat (więcej zdjęć w galerii pod tekstem)

img_8863

img_8912

 salon_kosmetyczny_1

salon_kosmetyczny_2

p1020305

Masz pytania? Nie czekaj! Zadzwoń! 

Maciej Wawrzynek

693 528 787

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności8 listopada 202519:01

Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO]

Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Racibórz:

Po latach oczekiwań, nieporozumień i prób blokowania inwestycji w poprzedniej kadencji samorządu, Racibórz wreszcie doczekał się nowoczesnego lodowiska. W piątek, 8 listopada, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Zamkowej odbyło się oficjalne otwarcie Lodowiska Piastor – obiektu, który ma stać się jedną z głównych atrakcji rekreacyjnych miasta.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.