Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 lutego 202208:26

Andrzej Biliński w finale The Voice Senior

Andrzej Biliński w finale The Voice Senior - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Związany przez lata z Raciborzem Andrzej Biliński przeszedł do finału The Voice Senior po tym jak zachwycił wykonaniem przeboju Budki Suflera "Cisza jak ta".

Alicja Majewska, Maryla Rodowicz, Witold Paszt i Piotr Cugowski wybrali po dwóch wokalistów, którzy zawalczą o wygraną. Nagrodą jest tytuł Najlepszego Głosu Seniorów w Polsce oraz nagroda pieniężna w wysokości 50 tys. zł.

Z drużyny Maryli Rodowicz do kolejnego odcinka przeszli Ryszard Wagner oraz Larysa Tsoy. Alicję Majewską w finale reprezentować będą Andrzej Biliński i Iwona Dołowska, Witolda Paszta Krzysztof Prusik i pierwszy w programie kwartet "Lepiej późno niż wcale", a Piotra Cugowskiego - Grażyna Rutkowska-Kusa i Jerzy Herman.

70-letni Andrzej Biliński, były nauczyciel rysunku zawodowego w Raciborzu, w pierwszym występie w TVP zaśpiewał "Wymyśliłem ciebie" Andrzeja Zauchy&Dżamble. Odwrócili się wszyscy jurorzy, wybrał Alicję Majewską, dając wcześniej kolejny popis wokalny z opery Rigoletto. W programie przewijały się liczne wątki wspomnieniowe i zdjęcia z czasów raciborskich. Andrzej Biliński wiedzie dziś spokojny żywot emeryta w Kudowie Zdroju, ma swój zespół i daje koncerty dla kuracjuszy.

Finał w sobotę 5 lutego na TVP 2, godz. 20.00. Głosujcie na p. Andrzeja!

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport3 maja 202623:25

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Piłkarskie emocje towarzyszyły kibicom od piątku do niedzieli. Rozegrano kolejne mecze na poziomie od IV ligi do C klas Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Sport3 maja 202601:11

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO]

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sobotnie spotkanie przy ulicy Łąkowej miało wyraźnego faworyta. Piętnaście punktów różnicy w tabeli dzieliło LKS Gamów i LKS Nędza przed pierwszym gwizdkiem. Gamów, z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów, zamykał ligową stawkę i właściwie mogli już oswajać się z myślą o spadku. Goście znajdowali się w nieco lepszym położeniu, jednak wciąż nie mogli być pewni utrzymania, co sprawiało, że w meczu tym interesował ich wyłącznie komplet punktów.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.