Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy na zamku w Raciborzu - dzień piąty

„Świat z opłatka” oraz „Zrób zabawkę na choinkę” - warsztaty adresowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, pokaz iluzjonisty - Bartosza Lewandowskiego, występ Justyny Bulendy, Alicji Czerner i Michała Stuchłego - wokalistów zespołu wokalnego „MIRAŻ” z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, a także koncerty w wykonaniu kapeli „ZBÓJNICY” ze Szczyrku oraz „BARTNICKY”, na czele którego stoi skrzypek i wokalista Bogdan Bartnicki, urodzony na Zaolziu w czeskich Beskidach, złożyły się na piąty dzień Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu.
Przypomnijmy, jarmark na zamkowym dziedzińcu rozpoczął się 11 grudnia i potrwa do soboty 18 grudnia. Organizatorami są: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach, Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej, Powiat Raciborski oraz Zamek Piastowski w Raciborzu. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.
Co przed nami?
16 grudnia 2021 r. (czwartek)
13:00-15:00 – warsztaty dla dzieci;
16:00-18:00 – warsztaty rodzinne (zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych);
16:00 – koncert kapela „MAGURZANIE” z Łodygowic;
17:00 – koncert „Trzech Tenorów”;
18:00 – koncert kapela „ISTEBNA”.
17 grudnia 2021 r. (piątek)
13:00-18:00 – warsztaty piernikowe (zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych);
16:00 – koncert kapela „OCHODZITA”;
17:00 – koncert zespół „Singers”;
17:30 – oficjalne podsumowanie Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu;
18:00 – koncert „Zakopower”.
18 grudnia 2021 r. (sobota)
12:00-14:30 – ICE TEAM, czyli rzeźbienie w lodzie;
13:00-15:00 – warsztaty dla dzieci;
16:00-18:00 – warsztaty rodzinne (zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych);
15:00 – koncert „Chór im. Juliusza Rogera” z Rud;
16:00 – koncert zespół „AVOCADO”;
17:00 – koncert kapela „TEKLA KLEBETNICA”;
18:00 – koncert „Stanisław Soyka”.





























































































































































![Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17656121671764980271bez-nazwy-107-.jpg)
![Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765615007bez-nazwy-346-.jpg)




![Kosmiczna opowieść o solidarności. 22. Gwiazdka Serc przy niemal pełnej sali RCK [FOTO i WIDEO 1] Kosmiczna opowieść o solidarności. 22. Gwiazdka Serc przy niemal pełnej sali RCK [FOTO i WIDEO 1] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765700211dsc-4149-.jpg)
![Pełna widownia i wspólna energia. Gwiazdka Serc po raz 22. w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO 2] Pełna widownia i wspólna energia. Gwiazdka Serc po raz 22. w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO 2] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765700078bez-nazwy-197-.jpg)
![W Brzeziu upamiętniono polskich policjantów – ofiary zbrodni katyńskiej [FOTO i WIDEO] W Brzeziu upamiętniono polskich policjantów – ofiary zbrodni katyńskiej [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765715254img-2139-.jpg)

![Bajkowy Zamek Piastowski gościł Pociąg Świątecznych Marzeń [FOTO i WIDEO] Bajkowy Zamek Piastowski gościł Pociąg Świątecznych Marzeń [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765620050dsc-7094-duz-y-.jpeg)



![Bajkowy zamek w świątecznej odsłonie. Sobota pełna magii, w niedzielę kolejne atrakcje [FOTO] Bajkowy zamek w świątecznej odsłonie. Sobota pełna magii, w niedzielę kolejne atrakcje [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765702366dsc-1437-.jpg)


![Ho, ho, ho. Rynek w Krzanowicach w świątecznym nastroju. Jarmark przyciągnął tłumy [FOTO i WIDEO] Ho, ho, ho. Rynek w Krzanowicach w świątecznym nastroju. Jarmark przyciągnął tłumy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765748403dsc-4620-.jpg)

![Kwaśnica w kotle i Kwaśnica na scenie. Niedziela Gaudete w Brzeziu [FOTO i WIDEO] Kwaśnica w kotle i Kwaśnica na scenie. Niedziela Gaudete w Brzeziu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765748342img-2449-.jpg)
![Kiermasz świąteczny w Kornowacu w nowej przestrzeni i z nową oprawą [FOTO i WIDEO] Kiermasz świąteczny w Kornowacu w nowej przestrzeni i z nową oprawą [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765748213img-2217-.jpg)

![Prawdziwe oblężenie Zamku Piastowskiego. Bajkowy Zamek 2025 zakończony z rozmachem [FOTO i WIDEO] Prawdziwe oblężenie Zamku Piastowskiego. Bajkowy Zamek 2025 zakończony z rozmachem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765748301img-2358-.jpg)



















Komentarze (0)
Dodaj komentarz