Pożar drewna w domu w Tworkowie

Zgłoszenie o zdarzeniu strażacy odebrali wczoraj, 18.11., tuż po godz. 18.00. Pierwsi na miejsce dotarli miejscowi ochotnicy.
Po nich dojechały dwa zastępy zawodowej straży pożarnej z Raciborza oraz ochotnicy z Krzyżanowic. Pożar drewna składowanego w piwnicy domu przy ul. Głównej spowodował przepalenie instalacji wodociągowej (konieczne było zakręcenie głównego zaworu) oraz uszkodzenie instalacji elektrycznej. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Straty oszacowano na 5000 zł, w tym budowlane 2,5 tys. zł. Strażacy sprawdzili dom kamerą termiczną oraz detektorem.










































![Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762624686lodowisko-.jpg)









































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany