Aktualności30 października 202109:30
1 listopada ruiny zamku w Tworkowie będą zamknięte

0
Reklama
Racibórz:
Informujemy, że w poniedziałek, tj. 1 listopada br. (Uroczystość Wszystkich Świętych) ruiny zamku w Tworkowie będą nieczynne dla odwiedzających - podał krzyżanowicki Urząd Gminy. Ponadto zmieniają się godziny zwiedzania.
Od 31 października ruiny udostępnione będą dla zwiedzających od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 10.00 - 16.00, ostatnie wejście na wieżę widokową do 15.45
![Pierwsze efekty rewitalizacji raciborskiego Rynku. Odsłonięto teren wokół Kolumny Maryjnej [FOTO] Pierwsze efekty rewitalizacji raciborskiego Rynku. Odsłonięto teren wokół Kolumny Maryjnej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17872252641787224425dsc01676-.jpg)
![Włoskie smaki wróciły do Raciborza. Delikatesy Oliwa i Wino w nowym miejscu [FOTO i WIDEO] Włoskie smaki wróciły do Raciborza. Delikatesy Oliwa i Wino w nowym miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787238815dsc-6729-.jpg)








![Nowe mini-zoo w Lesie Obora coraz bliżej. Otwarcie dla zwiedzających dopiero w przyszłym roku [FOTO i WIDEO] Nowe mini-zoo w Lesie Obora coraz bliżej. Otwarcie dla zwiedzających dopiero w przyszłym roku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787207849dsc-6507-.jpg)







































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany