Holka Polka w podróży. Przyroda zwala z nóg

To, że nasze pogranicze jest piękne – już chyba wiecie. Tym razem chcemy Wam pokazać dziedzictwo przyrodnicze regionu pogranicznego. Zobaczcie kolejne wideo przygotowane przez ekipę MOK Krzanowice w ramach polsko-czeskiego projektu.
Przyroda pogranicza jest kolejnym aspektem, który sprawia, że nasze polsko-czeskie tereny przygraniczne są wyjątkowe. Holka Polka tym razem wyruszyła w podróż, aby podziwiać piękno lokalnej flory i fauny. Na trasie podróży znalazł się Rezerwat Przyrody Łężczok, Arboretum Bramy Morawskiej oraz Arboretum Nový Dvůr, które znajduje się niedaleko czeskiej Opavy. Każde z tych miejsc zmienia się w zależności od pory roku, jednak o każdej wygląda zachwycająco. Zatem usiądźcie wygodnie i obejrzyjcie kolejny odcinek programu "Holka Polka w podróży".
Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa RP "Przekraczamy granice" w ramach programu INTERREG V-A Republika Czeska - Polska.











![Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780214795dsc-1838-.jpg)






![C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780269923photo-49-z-86-.jpg)

![Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780270822photo-36-z-41-.jpg)































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.